C# Eğitim Seti DVD

gunes

Yeni üye
23 Haz 2007
10
0
saolasın eyvallah kardeş daha indirmedim ama konuları ney acaba söleyebilirmisin

itmonster

Yeni üye
19 Kas 2008
3
0
konu C# oluca ....tesekur etmemek elde degil..emegine saglik.Tesekurler/Ancak bir ricam olacak:
Set hakinda bilgi verebilirmisin? VisualStudioC#.Net 2008 mi.2009 mu yoksa 2010 mu....? iceigi nedir .kac cd ve serial veya avtivite problemi var mi? crac lenmismi?
Mesela 2CD den olushan bir VisualStudioC#.net 2010 Bölüm1 Görsel Egitim Seti indirdim.Ancak crak olmadigi icin calistiramadi...program urun seri numarasi ve seri numarasi istiyo....Anlayacagin saatlerce indirmek icin ugrastigim progra calismiyo emekler bosa cikti.
Snden bilgi istememin nedenide bu, umarim anlayis ile karsilar ..bu konuda bilgilendirme yaparsin...
Herseye ragmen emegin icin sagol

itmonster

Yeni üye
19 Kas 2008
3
0
Öncelikle emeğin için çok teşekürler.
Ancak sormak istediğim , bu set C# Eğitim Seti DVD in içeriği hakında hiç bir bilgi yok:Biraz bilgi vere bilirmisiniz? Mesela bu dvd de hangi konulr var , hangi yıla ait ,Visual Studio .Net in hangi versiyonu?
Demek istediğim bu eğitim seti .....VısualStudıo C#. Net 2005 mi, 2008 mi yoksa
Visual Studio.net 2010 Bölüm 1 Görsel Eğitim Seti mi?
Eğer biraz bilgi verebilirsen çok makpule geçer...
Şimdiden çok teşekürler

tokerx22

Yeni üye
24 Nis 2010
12
0
videolar wmv uzantılı bılgısayar açmıyor neden olabılır yardım edermısnız gomplayerda acmadı codec kurdum ondada acmadı yardımcı olurmusunuz...fortmatını değiştirdim yine acmadı :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.