⭐çekiliş⭐hediye tasarım çekilişi⭐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
Katılıyorum ( İnşallah Eski Grafiker olduğum için böyle bir çekilişte linç yemem :trl )

Gerekli Duyduğum Bir Açıklama

hkey konuyu sen açmışsın çekilişi ama yaptığın çalışmalar çok iyi değil umarım kazanana güzel bir çalışma verirsin :)

sen mi söylüyorsun :puah

aynen komik olan ne? bende iyi tasarımcıyım demiyorum burada boşuna ego kasıp sen mi söylüyorsun demene gerek yok :)

öyle deme ağlıyorum geceleri :( :mutsuz

HackPanda hkey
Canlarım Benim ikinizde profesyonel değilsiniz ikinizde çok kötü değilsiniz böyle tartışmak yerine Kendinizi Geliştirin.

Tartışmayı Hack Panda başlatmış bu konuda ona söyliyceklerim : Arkadaşının konularını eleştirme eğer bir açığını yapamadığı birşeyi bulduysan ona yardım et Örneğin gidin birlikte Tasarım Yapın Örn: https://www.turkhackteam.org/grafik...-logo-tasarim-ara-ay-crea-ve-nova-design.html Sizin çalışmalarınızı yakından takip ediyorum çünkü ümit var (ne tasarımlar gördüğümü bir bilseniz) birbirinizin açığını kapatabilirsiniz. Saygılarımla ~ ZwarkStain

Moderatör tarafında düzenlendi:

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
Gerekli Duyduğum Bir Açıklama

HackPanda hkey
Canlarım Benim ikinizde profesyonel değilsiniz ikinizde çok kötü değilsiniz böyle tartışmak yerine Kendinizi Geliştirin.

Tartışmayı Hack Panda başlatmış bu konuda ona söyliyceklerim : Arkadaşının konularını eleştirme eğer bir açığını yapamadığı birşeyi bulduysan ona yardım et Örneğin gidin birlikte Tasarım Yapın Örn: https://www.turkhackteam.org/grafik...-logo-tasarim-ara-ay-crea-ve-nova-design.html Sizin çalışmalarınızı yakından takip ediyorum çünkü ümit var (ne tasarımlar gördüğümü bir bilseniz) birbirinizin açığını kapatabilirsiniz. Saygılarımla ~ ZwarkStain

hocam öncelikler merhaba tasarımlarımızı yakından takip ettiğiniz için teşekkür ederiz aslında amacım çok farklı diğer bir tasarımında bunu dile getirdim onun daha iyi çalışmalar yapması için yapıyorum geçen 10/? diye bir tasarım yapmıştı 10/6 dedim sonrada dememde ki sebebi açıkladım onu hırslandırmak için yapıyorum daha iyi çalışmalar yapıyor 'c' tasarımı ve deve tasarımı çok iyidi

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
hocam öncelikler merhaba tasarımlarımızı yakından takip ettiğiniz için teşekkür ederiz aslında amacım çok farklı diğer bir tasarımında bunu dile getirdim onun daha iyi çalışmalar yapması için yapıyorum geçen 10/? diye bir tasarım yapmıştı 10/6 dedim sonrada dememde ki sebebi açıkladım onu hırslandırmak için yapıyorum daha iyi çalışmalar yapıyor 'c' tasarımı ve deve tasarımı çok iyidi

Sonuç olarak tartışılcak birşey yok hkey Çekilişe Dewam //Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.