cezaa

Spyder_ksk

Üye
5 Ağu 2007
219
0
KARŞIYAKA
cesaretin var mı aşka(feat gülay):
seviyosan aşkına özgürlük ver
hayatseni terkedip geri gelirse bilki senin sevgin

bir gün bir çılgınlık edip seni sevdiğimi söylsem
alay edip gülermisin yoksa sende severmisin
konuşmadan gözlerinle beni sevdiğini söylesen
yüreğime gözlerini ölene dek mühürlesen

..........................

birgün bir çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem
alay edip gölermisin yoksa sende severmisin

varmı cesaretin aşka bak şimdi kalbime param parça
göz yaşlarım karıştı yağmura sevda kanlı oyununda damla
kokun burnumda nereye baksam hayalin var orda
beraber geçirdiğimiz zamanlar gökyüzündeki dolunaya
bakmakçasına söyle bana nasıl kaydın aşkımıza haa

ama benden başka kimse yar olmaz sana
yazıklar olsun kel gibi bıraktın beni tek başıma
canın sağolsun varlığın yeter bana ama şimdi mutlumusun
uzaklarda yüzünde soğuk bir hatıra unutma sen beni çoktan unutmuşsun ama sonsuza kadar kalbimdesin bunu unutma ....

........................

cesaretin varmı aşka çarpıyor kalbim bir başka
senden böyle sevsen desen bana yar

cesaretin varmı aşka çarpıyor kalbim bir başka
senden böyle sevsen desen bana yar

Spyder_ksk

Üye
5 Ağu 2007
219
0
KARŞIYAKA
hadi bize bağlan:: (Nakarat)
Hadi şimdi havaya, havaya eller, sallansın kalça ince beller, makinemiz sağlam ve bize bağlan, rakibimiz yok şu an bunun için dağlan

Kreuzberg city dur, İstanbul?a hat kur, korkun Eko Fresh?ten, dem gelir, Summer Cem, Killa eyt der gelir 40 haramiler, ver beatin hakkını, ser kafana taktığını yere, Killa işte burada, Killa geldi başa bela, Killa?nın bir gözü kanlıdır öbürü kara, ara bazı kaybettiğin şeyleri, birde bulamadın ya para,şimdi zordasın poponda da koskocaman bir yara, hoplatırız beat i işte böyle Türkçe almanca,
Ceza, Cem, Eko, Killa tek tabanca, rap hiphop hattı kulak bunu tattı, vücudu iyice azdır, bas bas bastır, bastır Akşit baba beat i tadım tadım, vurun elleri şak şak ileri adım adım, bir bir tek köşe parça parça ekle, biz geleceğe doğru sen yerinde bekle

das hier ist die zwei klassengesellschaft, wo du nur durch hustlen dein geld machst, nutte komm es gibt pain in die ass, grambrangs komm es gibt zwölf kugeln in dein brain und es schmerzt, du bist ein typ der nach ner backpfeife stirbt,
ich komm mit killa der dein ohr abbeissen wird, moruk und du bleibst dein ganzes leben praktikant, an meiner arbeit ist nichts ehrenhaftes dran, ich bin der junge mit dem türkischen remix, und ich weiss in deinen viertel passiert nichts,
ekrem trägt die rolex im mondschein, wir ficken dich in den po jetzt ist showtime, schon seit jahren macht eko die hits, gucke in den spielgel den du bist ein waaschechter pich, ich bin eher der picaldi typ, kack auf juwelier ich geh noch zu aldi süd, die airmax was ek braucht ich hab cem noch im schlepptau, und sehe eure pampers i näch braun, ihr seid für mich nicht mal einen fick wert, das ist köln kalk, kadiköy, x-berg, es gibt leute die man zu schnell vergisst , aber kennst du einen rapper der auch zuhälter ist, gefesselt und geknebelt, messer an die kehle, ich rappe jetzt mit cem killa ceza für die ehre

(Nakarat)
Hadi şimdi havaya, havaya eller, sallansın kalça ince beller, makinemiz sağlam ve bize bağlan, rakibimiz yok şu an bunun için dağlan

Bebeğim ne istedin, elimi sıkı tut, ekibim sağlam ve de makine gibide çalışır,
kızlar el sallarken erkekler bizimle yarışır, biz nereye gidersek biranda ortalık karışır, Kadıköy Kreuzberg, poz yapma poz ver, Kadiköy brembrainx Eko Killa gaz kesmeden Ceza ve Summer Cem yükselip bize değ, bu işyerinde yok grev, sizin için over game, suratsız olanlar bizi görünce gülerler, shake assciler ve dansözler işi bilirler, kapımızda yazar buraya damsız girilmez, sıcaktan bunalan gelir ve burada bizimle serinler, gelip bizimle tepişeni paklarmış teneşir, gelin görümce bırakırlar seni beni görünce, fenası baban meleşir, kelin parlar ve netleşir biz yazıp tükenmeyenlerdeniz gerisi tebeşir, vakit nakitmiş nakit likit canına tak etmiş, aynı senfoniyi duyan salonu terk etmiş, İstanbul çok mu terletmiş, bizi duymayan erimiş, İstanbul, Berlin ve Köln herkesi de yerle bir etmiş

Aller Anfang ist hart, ich komm langsam in Fahrt, und gebe den Nutten jetzt meinen Schwanz in den Arsch, nein deine schäbige, Gegend ist nicht die Westside, , und deine Freundin ist 14 und nicht geschlechtsreif, du bestellst dir deine jeans aus dem Katalog, ich bin im Block und ich freestyle im Baba Flow, und bei Beef kannst du G-Style und summer holen, ich step auf die Bühne hier kommt Osama`s Sohn, ja du gehst mit deinem Opa zum Wirtshaus, und deine Freundin zieht ihr rosanes Shirt aus, Kanacken Ehre ich halte meinen Bruder fest, Rheydt West Moruk das hier ist nicht Budapest, Anabolika, jeder muss Erfahrung sammeln, ich war Jugendtreff du warst mit deinem Vater angeln, Junge was ist dein Arsch schon wert?, deine Frau sitzt im Wald und gibt ein Blaskonzert

(Nakarat)

Spyder_ksk

Üye
5 Ağu 2007
219
0
KARŞIYAKA
Holocoust
Koyduğum nokta belki son ben bunu bilemem aynı bomb gibi gelir sana belkide aynı ton
Dibi delik gelebilir ama aynı fon kendini bilemez montofon ve monoton yaşar
Hep alt aynı don anlatırım ben derdimi yalnız eyy biminii microphone
Şimdi bana bir bakınız hadi muamelesi kesebilir haas** ve de muhammed ali gibi gelir asi
Bana bak beni gör vede öl vasi sesim hep duyulur tepeden bariton
Mekanım olabilir her an ozon yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone...
O oo bunu ben bunu sen şunu ben onu sen gülü ben günü sen fenomen olacak dolacak heryer
Menemen kıvamı balçık gelemem elemem dostumu göremezsem düşmanın postunu
Yere seremezsem rüzgar gibi esemezsem veremezsem kalbimi geri gelemezsem
Sen beni bilemedin yüreğimi göremedin kendini bilemedin yamacıma gelemedin
Amacına varamadın heryeri karaladın barışıda yaraladın acımadan aldın
Rüyalara daldın bal arısı gök karası istanbul kalem harp okulundan çıktı
En baba rap işte başına darısı
Ma mama.. .microphone unu getirsene bana baksana laklak etme sakın ha sen beni dinle
Kelimelerimi kilometrelerce milimetrik hesaplarla yazdım ha
İhtiyacınız varmı yardıma hatalı rhymelar fatal rhyme la çatal olur ha yatacaktır yere
Bala banacaktır kanacaktır akacaktır rüzgar gibi esecektir geri gelecektir
Ceza etnik bir sentezdir bela teknik bir arızadır üç fazdır kanadı kırıktır
Taktik kuşkunun oluşumudur şu yaptığım rapteki uçurumdur. ..
Bak beni gör hadi kamil ol tepeden tırnağa sen hami ol rap e göz kulak oldum sende ol vede
Holocaust u gören insan ol arı gibi uç kartal gibi kon ne sen köle ol nede ben patron
Rhymlarım can yakabilir ha pardon eyy biminii microphone şimdi bana bir bakınız hadi
Muamelesi kesebilir haas** vede muhammed ali gibi gelir asi bana bak beni gör vede öl vasi
Sesim hep duyulur tepeden bariton mekanım olabilir her an ozon
Yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone...
Bana bak yo kalbini aç son atak yo muamele pak katarakt yo görünen köy bu dayak sözlerle gelen
Kendini nostradamus sanana namus gerekir ceza gibi bir kabus gerekir
Fanus gibi g** deliğinize çikita bir muz sokulur bana bir bakınız
Akınız underground u kafanıza takınız yakınız aleve veriniz her yeri
Holocaust u görünüz gösteriniz işte bu hiphop gösterimiz yo allah rap in CEZAsını verdi....

Spyder_ksk

Üye
5 Ağu 2007
219
0
KARŞIYAKA
pusulam yok:: Bakarsın karanlık kafeste yoktu bir hevesle, geceni kana bulayanlardanım yaptırımlarım testle, sokaklar beter, köpeklerle gezer mavzer, yılanlar boğazına sarılır, panzehiri vermeyen bizler, yerle gök arasında her yerden sizi izleyen insanlar imkan sağlar o asteriksler kalkar boşluktan çaresizler akar gider boşluktan gözlerimdeki pencerelerden bakmak yürek ister hadi gelin oynayalım İstanbul kumarbazları az ama sen kendini akıllı sanarsın biraz gaz al yaz durma rap yaz ipte civciv cambaz benim içinse daha hızlı koşmak sana dayanmaz.

Kabul fevriyim her hareketim biraz ani, kuzeyi gösterir yönüm ufka yürürken, mani olacaksanız gidin gelmeyin daha iyi şipşak görüntülendiniz tüm pozlarınız dahi, sözünün arkasında durdu burada her er, saygı göstermeye değer varsa gel göster, doğru bul dur, sözüm yoldur, hemsta kuldur, ortamına göre lafına kılıf uydur, can çıkmadıkça değişmez oğlum huydur, kendini bilmeyenin sonu kitapta kuyudur, kimsenin haberi olmaz cesedin kuytuda bulunur iki üç gün konuşulur sonra unutulur.

(Nakarat)
Kaybettim yolumu pusulam yok, kin kusulan yola çıktım ve pusu bol, osuran klavuzun cemaati nasıl olur, haklıysa kurt kusuru büyük ise kuzu

Kış mevsiminde soldu güllerim, ben dikendim önceden de görmedim, yaklaşık bir mevsim, gözlerimde özlemim karmaşık bir mevsim, ateşten bir gömleğimle görmemiş mi nevsin, kasım ayında intihar özeldi söyleyin, kalbinizle değil beyninizle hükmedin, azledin, kükredin, zikredin ve hissedin, dünya ellerimde buyurun hükmedin vazgeç gönül sevgisizdi sen büyüksün affet, gözlerimde saklı art niyet ve bir dilekle sabret masum ölüme kabusum güneşsiz akma yağmurum, yalnız olma insanım sorgusuz ben ağlarım

Sağlığa en zararlı şeyse yaşamak, kendi birliğini okuyup zorla insan sınamak,
tekrardan ibaret bir dünyada kalmamak gerek, gençler yönünü kaybeder anaya küfreder, başında yok ki kılavuz, hepsi tasmasız köpek ve hepsi korkak 91 de dayak yedim rap için bu ..ler hep işerdi, rap yaparken ben, yoktunuz lan [ib]neler, ben ağlamazken yazdım tarihi şimdi gözlerim yaş, biz on kişiydik hep, kavgaysa kavga, herkes tek, sonunda kanda vardı, denk düşen çok azdı rap zerk edildi kavga terk atmosfer değişti mecburen, kuralsız oynanıldı hep gereksiz kuruldu bent, istediğini yaz sen istediğini yap sen istediğinle uğraş istediğin kadarda ağla bilmediğini biliyorum bilmediğimi bilen çok işte bence düzen bu fakat senin bir pusulan bile yok

Gülen özüm ömür sözüm, hep hüzün güneşle doğar yek özüm tek çözüm ölümle verir son sözü gün gider özüm biter yalan gelmiş yalan gider güneş doğarsa dün biter, geçmişten sorma dert, biterse olma pert, doğrudan olma dert, yalandan doğma dert, benimle kalma dert, günümü alma pes, geceme dalma pes, sabrımla yapma test, hayatıma bir jest, bu çığlığa bir es, pardon ölüme bir bilet ketse gidelim derbeder kalmadan bu diyar dar, ateş bedeni sar korku ölüme yar, hayat elimde zar düşünce haki olsun zararsa kar

(Nakarat)
Kaybettim yolumu pusulam yok, kin kusulan yola çıktım ve pusu bol, osuran klavuzun cemaati nasıl olur, haklıysa kurt kusuru büyük ise kuzu

Bana dizme asker gerek kalmadı kelebek emanet elinde öfke esaret derin felaket ben bende değilim ben sende nezaket labirent ben saygı selam zamanı cenk tek renk ve baydı savaş acılı yolda yasal boşluk iki ölü bir çocuk turuncu iklim ufukta hoş tut derin yara bir bıçak içinde kanarya umut verin bana pas tuttu kılıcım kan kustu yalan ayak şut atsın hancı pası kan basıncı arşa çıksın sancı sansın ödlek gördü mü ölümü kaçsın

Bizi alan kader, hız al kas yeter, nizama gider, figana ne der, yuvarlan asker çamura yat er, emre dert gömerdi bilir misin ne beter, koyar adama kaç sefer yazılmışsa yaşar insan durma gaz ver, anlık değişken hayat bir saniye yeter, durum lehine yada aleyhine döner, önerdiğim sürüm son versiyon, ölür yapmam gerekeni yapar yoksa ekmek çürür ah kanka dur bal çalma ağzıma ben yürürüm yavaş ama sağlam ya

(Nakarat)

Spyder_ksk

Üye
5 Ağu 2007
219
0
KARŞIYAKA
şaşkın oğlan::
Gel birde burada oyna haspam
Mama yer gibi ye şunu olma aslan
Beni yer ama yüzüme doğru şahlan
Beni bırak önüne bak şaşkın oğlan

Tipine bir çeki düzen ver, özenme, cebine para koy aman sakın kimseye verme aman, babanda metroseksüel, tamamda koçum ne işsin ben anlamam, harekete geç hadi kalk biraz, yüzüme bakıp gülme lan, laf anlatırken saz çalar, kafanda bin bir çeşit, beyim çözmüş her şeyi ki o kadar emin, hele ki birde bunu sen avda gör, kızların peşinde kul köle gibi bu senyör, velakin aklı bir karış havada, biraz likör içince kendine gelir o nankör, şaşkın oğlan, şaşkın ördek, siniri kendine herkesin bu gerçek ve gazla şiştiysen hemen ineceksin, herkesin bir açığı var ve bunu bil

[Ayben:]
Şaşı bakan şaşırır şaşkın oğlana, kötü bakan kaşınır yok ki, boğulana kadar konuşur ama yok ki sonu, ona elini veren kolunu kaptırır çok derse azdır az derse yoktur yok derse vardır, ne konuşsa kardır, hiç susmaz kendisi ukaladır, eğer susarsa bir bildiği vardır

Yaran varsa gocun ukala çocuk, burası bize de dar hadi ikile, işin gücün yok senin, kendine gösterdiğin özeni herkese göstermektir irfan, bir sen mi varsın akıllı bir sen mi kaldın, ne istediğin belli nede yaptığın, kararsız kalmışsın bir başına ve yalnızsın, yönün kaymış ve dümeni de kırmışsın, elindeki son kağıt, işine yaramaz at, birazcık kendin ol havanı söndür hadi kalmaz geçe bu tren kalkar, erkenden kalkmazsan eğer sende git yat uyu boş ver, en iyisi kafana göre takıl zaman tam, gene sabahı bekleme zaten zaman tan, bugüne kadar geçirdiğin tüm zaman ham, paketi sağlam, şaşkın oğlan

[Ayben:]
Yaşını sorsan hatırlamaz ama iki katı görmüş geçirmiş, o feleğin çemberinden geçmiş, biz giderken o tipler dönermiş, her ortama ayak uydurabilir her konuya bir fikir beyan eder, mükemmel giyinir kalender bilinir o seyyah gezinir ferman edebilir, tam bir maskulen metroseksüel takılır delikanlılığın kitabını yazan adam, felsefik her cümle karmaşık, her işin üstesinden gelir, karmakarışık, tabi ki çok bilir muhabbete girilir, kompleksleriyle belki baş edilir lafa turp sıkar her zaman kimisi sinsidir kimisi adamı katil edebilir

Spyder_ksk

Üye
5 Ağu 2007
219
0
KARŞIYAKA
sen oyna dilber:: Fazla popüler olmak kaçınılmaz dinlendikçe
Popüler olmak amacım değil dinlenmek sadece
Fikri firar eylemiş senkron kaymış millete
kat i Sonuçsa beter yıllardır sahteler var sahnede

Başına Anadolu kelimesini koyunca kralsın
Zaten disiplinde yok meyhaneci yıllardır doldurur
Korku filmi gibi tekerrür şenses seda tırmalar
Kumarbazlık diz boyu koçum iddaaya var mısın

Anılar oğlanca canlanır moralin bozuksa dinle
Depresyondan çıkma yaşar rapte yapma
Playback gitar çalmaktansa susarım daha iyi
Çok komiksiniz siz kuklalar oynayın bari

Kimin burnu daha iyi koku alacak acaba
Kim avına daha önce ulaşacak
Ahlaksız merhametsizin yanında kalmaya devam ederse
Maskeler düşer şakşakçılar yanında gider

Nakarat:

Sen oyna dilber biz çalarız
Alem bizi ister çengi gibi döner
Sanki bizler, oynatamayız
Titrer sayemizde tüm dizler

Killa Hakan:

Her derde girdim maydonoz oldum
Ağrıdı başım kanlı kanlı yedim
İndirdim mideme ekmek aşım
Kaşım kaç kere açıldı yarıldı burnumda da kan

Yinede rap dedim yürüdüm
Açıkta hedefteyim her an
Şimdi bazı bebeler konuşup rapi kötüleyip ezmekte
Ama haberleri yok ecel çok yakınlarında gezmekte

Adam dediğin adam gibi oturur, adam gibi gezer
Hip hop dedi mi neden aklınıza hep kötü şeyler eser
Durun bir rahat olun hele rahat geri yaslanın
Elbet bi çaresi vardır kırıcaz bileğini kral aslanın

Paslaşın karanlıkta yada sisli günlerde haber
Kalan yaşar kurtulur derler ölenin arkasında kader
Kimin işine geliyosa neyi nerde nasıl yapalım
Bugün domuz karga kuş, yarın başka bişeye tapalım

Ne olacaksa olsun
Bardağın rakıyla dolsun
Senin korktuğun yerde
Benim mekanım olsun

Nakarat:

Ceza:

Dikkat istekler ihtiyaçlarımıza karşı
Gereksinimlerinde listesinde
Pek gereksiz olan en üstte yazılı
Biz denizde yüzüyoruz akıntı çok

Biz kerizmiyiz, helal peşinde koşuyoruz
Yada hapiste çürüyoruz
Ve de bi başka bakıyoruz
Bazen aşka dalıyoruz

Naaş omuzlayıp gömünce sanki ders mi alıyoruz
Öleni anıyoruz birbirimizi tanıyoruz
Genede düşene vururuyoruz
Bugün güzel birgün yarın nasıl olur bilinmez

Dünde yaşanır ancak dünden hiçbir ders alınmaz
Bugunde bitecek elbet iyi bir gelecek ister herkes
Benim rapim var başkasında zar
Hayatın ritmi dar

Benim sesim yürek benim bilek benim
Tüfek değil dilim silah değil
Bu duyduğun benim
Yalan değil

Sessizlikten önce bence
Sende bi nota ol
Belki yeni bir şarkı bestelersek
Düzelecektir her bir yol

Nakarat:

Spyder_ksk

Üye
5 Ağu 2007
219
0
KARŞIYAKA
yerli plaka:: Üstüme iyilik sağlık a dostlar,
ceza rap yapar çok kötü toslar,
boxlarınıza bak ama alın a foslar,
dostlarınıza yakın olun a be kozlar,
elinize geçti neredesin a popstar,
lossva salonu ayakkabı boyar kostar az konuşana kurdele takacaklar kara tahtayada ceza yazacaklar,
yükselen ben değilim bak asansör,
şayet beni uçarken gördüysen senin gözün kör,
peşimde onlarca yalaka sahte dost var,
eninde sonunda yalnız bırakan o dostlar,
bi bakim derken şöle ben içine girdim öyle bu ortam işte böyle bu nasıl iş söyle,
ipi kopmuş alemin çivisi çıkmış dillerin
inadım inat giderim tersine dilim fenerim,
yol uzun ve pek dikenli çok uzun lan ben tükendim,
yoksunum bi çare kimi zamanda yalnızım avare gezdim,
bak ne hale geldim,
kim nasıl baktıysa öyle gördü ben buyum,
nokta koyduk bitti,
her bi yandan çektiler şu etime saplı kancaları ve her gün engel ettiler,
belli var bi korkuları bu yerli plaka korkutur,
herkez sanar dengimdir,
kimse bilmez ancak Ceza nefrettende eskidir

(Nakarat)
Plaka yerli bak sırtı terli çok,
ve başı dertli vah eski hali yok
Ne olacak Wow wow wowwww Yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar (2x)

Öyle dar bi yerdeyim ki dünyam pek küçüldü,
tek bir yanlış çok gözüktü,
geldi günler hep gürültü,
pek sıkıntı çekti millet,
sabreden kazandı,
benimle raks edenlerin kaçında var yürek bi çok çakal rapin önünde tek bilek,
bi çok kanal taraflı yazdı gasteler yalan ve çok samimi dostlarım var,
en önemlisiyse biliyorum ki yükselen ben değilim alçalan duvarlar sadece ve sadece çok fazla dikkat çektik bu taktik değildi,
genede kapladı herkezi panik buna tanık olan her genç tarihi yazsın bi işe yaramazsa bu durur en alt katta bi bakmışsın teker teker dökülmüş tüm dostlar ne ad nede sanın kalır ve unutulur gidersin yükselirken ekmek yerken yere düşerken saçmalarsın hiç süren yok suyun ısındı güneş doğdu kuyu kazılmaz

(Nakarat)
Ne olacak Wow wow wowwww Yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar (2x)

4 koldan taciz çok belli bariz,
makas alır kızlar yanaktan erkeklerse diz farklılaşma çabası içine girdi herkez,
ghettolarda bile mohikan var oğlum
her bir kafada farklı ses,
farklı vizyon her sokakta yükselir duvarlar
yabancı marka giydi herkesimden muhalefetler ellerinde,
boş bir defter yazıldı aynı şeyler daim kullanıldı aynı renkler anlaşılmaz boş resimler ömürde belli ineceğin o katta düşeceğiz birlikte belki sanma kurtuluş var,
kader bu belli olmaz kaçar gider yanından herkez zaten biz birer hiçiz şayet bu böyle olmasaydı unutulurmuydu o eski sesler,
bulut olursa yağmur beklenir güneşli günler çok yakın ve rüzgarın hep estiği,
kısa bir not,
sazın içinde şeytan yok 77 üsküdar yani bu plaka yerli

(Nakarat)
Ne olacak Wow wow wowwww yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar (4x)

[Ceza Konuşma:]
Ha haa
Ceza,
2000+6 yerli plaka,
plakam yerli sırtım terli,
İstanbul Anadolu Yakası,
Üsküdar,
Kadıköy,
D.Record hee ben hep burdayım plakam yerli,
yerli plaka 2000+6 hee rapstar medcezir ceza...

Spyder_ksk

Üye
5 Ağu 2007
219
0
KARŞIYAKA
doğru olan zordur::
(Ceza)

Bir kelebeğin ömrü kadar mutluluk yeter kimisine yetmez dünya toz pembe kimi gelene ölmeyecek gibi yaşamını sürene alnı ak sırtı pek karnı tok şükretmek lükdü aramamak zor gelir masum hayaleri karamamak yasaklanan kapıları aralamamak düşen gençlik art niyet arayamamak aradığı zaman hiç dost bulamamak iyi günde ve zor günde aranmak zor günde insana yaranmak açılan kapıları kapatarak acaba sonuna kadar ne kadar kar kalacak hayali ile beklemek maddi değil manevi düşünmek tek gerek ama zor kor hor kullanılan kalbi almak çok zor icra edeilen her kötülük şerle sonuçlanacaktır bunu biliniz ekşimiş lokum tarzı fikirler değişmez örümcek beyinler bunlara karşı antitez doğruluk enbüyük silahtır en güçlü savunma zoru yazmak zoru kazanmak zoru başarmaktır doğru olan zordur

(Ayben)

Dogru olan zordur zordur anladım ....
Zoru basarmaktır dogruluk ...

(Ceza)

Tek denemede olabilecek kapıları açabilecek aydınlığı bulacak köşe bucak gezip bulunamayanb bir anahtar örneği olmayan karşılıksız işlere bakamayanları kilitlemek gereken engerek yılanları gibi etrafımı saran yalan zincirini kıracak çilingiri buldum işte hip hop boş düşünceler boş kitap gibi hakarete benzeyen hitap gibi şeylerden uzak olayım ben şairim ben ressamım zor olanı başarırım dikkat edin haram olmasın hayat keyfi çatmak artık oldu bayat
(Dr . Fuchs)

Das leben ist ein spiel
Ein Ratsel pas auf du hast so viele
Fragen Du kannst vileich weglaufen Aber
Vergiss nicht Das sch(Ben Türk alfabesini bilmeyecek kadar zavallı bir insanım)ste ist das
Richtige im leben willst immer nur
Das gute keine qual keine wohl
Das musst wieter streben. Morgen ist eine neuer tag,
Neues spiel Neue welt neues leben alles ist scmutzig
Na loss leute wier mussen weiter gehen.

Nakarat

(Dr . Fuchs)

Asıl hayat gerçek bir bilmece kulaklarımda bir yankı hece hece saatlerce işkence sürüncü 365 günü görünce düşününce başarmak var aklımda günler yıllar geçti hayatım neredeyse bitti indi sıfırı sindirdi giydirdi bu günlere nasıl gelindi sorma sakın akın gibi gelen sorunlar var peşimde bırakmak kolay kaçmak kolay başarmaksa gerçekten olan olay saçma sapan hayatım baktım ki uçurumun ucunda Yüksek tepelerden bakan bir kartal gibiyim süzülmek var aslında ama hayır geri dönüp basarmak var aklımda tam bu sırada gene arkamdan esen bir rüzgar uçuruma itmekte
bana seçme şansı yok bana bu dünyada rahat yok . hayır yokmu?_ hayır yok
insanlar zaten şerefsiz olmuş boşversene hadi güvensen o zaman baksana lan bu dünyada kaç günlük ömrün kaldı göçmen kuşlar gibi kısa bir macera bu dünya sana bana kalmaz bunu bil sil aklından geçen kötü şeyleri zarların üzerindeki rakamlar kadar ömrün kalmış olabilir her gün aynı yeni bir gün yeni bir pazarlık yeni bir oyun yeni bir pislik yeni bir dünya yeni bir hayat yeni bir batak olacak taki güneş batana dek sürecek hergün böyle mi devam edecek böyle mi sürecek dostum söylesene gözlerimin içine baksana hersey iyi olsun diye uğraşmaktayım ne kadar basaramayacagımı bilsemde devam etmeliyimbu sürgün yasamın kölesi olmadigımı göstermeliyim
istedigi gibi yönetemeyecegini hic olmazsa hissettirmeliyim bilmeli ki insanlar onların önlerindeki iyi veya kötü kapılardan seçme sansi oldugunu.Sislerin içersinde
Gerçek kimligini arayan ışıklarmıs havasıyla dolasmayın
Bilin ki gerçek zoru basarmanın anahtarı,kendinizde saklıdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.