ClaimBTC [İle %100'a Kadar BTC Kazanma Şansı]

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
\\Tıkla , Hemen Refli Kayıt Ol!//

Sistem Adı: ClaimBTC

Siteye kayıt olup , e-mailinizi onayladıktan sonra çok kolayca BTC Kazanabilirsiniz.

Toplamda 1 BTC = 452$'dır.

Ödeme Almak İçin Buradan Bir CoinBase Hesabı Açmalısınız.

\\Tıkla , CoinsBase Hesabı Aç!//

Öncelikle 20 dakikada 150-200 satoshi arası veriyor.

Daha sonrasında sitenin size verdiği iksirleri vs. kullanarak 10 dakika hatta 1 dakikaya bile düşüyor ve satoshi miktarıda artıyor örneğin 300-400 satoshi arasına kadar gelebiliyor.

Ayrıca ben 10 dakikada 20 dakikada bir siteye giremem diyorsanız google play'den uygulamasınıda indirebilirsiniz. Ve telefonunuzdan hemen satoshileri toplayabilirsiniz.

Ödeme Kanıtları:
r9Ya6M.png

nrYajl.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
*:php?id()&
20.000 sitoshi olmadan ödeme olmuyor 2 saat 40 dakikada 1.311 sitoshi yaptım bence bosa zaman kaybı gereksiz (kendi düşüncem)

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
20.000 sitoshi olmadan ödeme olmuyor 2 saat 40 dakikada 1.311 sitoshi yaptım bence bosa zaman kaybı gereksiz (kendi düşüncem)

Ben 2 saatte 3750 satoshi yaptım? Referans ile birlikte 7415 satoshi.
Daha akşam 10'a çok var bu 20,000 satoshiyi çok kolayca bulur.
Bu senin emeğine bağlı. 1 BTC = 452$.
Yani uğraşmak istemiyorsan bu senin düşüncen ;)

Tigro53

Üye
5 Mar 2016
250
0
Konu güncel şuanda toplam 104 referansım bulunmakta.
Hergün düzenli BTC alanların elleri dert görmesin :)

mrrobot7

Üye
9 Haz 2016
62
0
Konun çok güzel.Sisteme ref linkinden kayıt oldum.Şu anda 1500 Satoshi var.Şimdi sorum 20.000 Satoshi kaç tl ediyor ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.