Coinmagic.cc İle Günde 1$'a Kadar Kazanma

~Mc-KoRkU~

Uzman üye
15 May 2009
1,218
3
Başkent
bVDPEV.png

Sitemiz Burası Arkadaşlar Sürekli Kullandığım ve Düzenli Olarak Çekim Yaptığım Bir Siteden Sizlere Bahsedeceğim. Siteye Kayıt İşlemlerini Bitirdikten ve Giriş Yaptıktan Sonra Sizleri Böyle Bir Sayfa Karşılıyor. Siteye 100 Kazım Gücü İle Başlıyorsunuz​

XMkZ36.png

Power Kısmından Kasmak İstediğiniz Coinin Gücünü Yükselterek Kazıma İşlemi Yapabilirsiniz. Bu Sitenin Güzel Bir Yanı Yatırım Yapmadan Power ile Kazım Gücünüzü de Arttırabilirsiniz. Yani Coin Yerine Güç Kazıma Kısmından Onuda Seçebilirsiniz.​

dv39NL.png

Ben Örneğin Litecoin Kısmını Seçtim Yanındaki Ünlem İşaretinin Üzerine Gelince Sizlere Günlük Aylık ve Yıllık Kazancınızı Sizlere Tahmini Olarak Gösteriyor.

4jrNVQ.png

Sitede Seviye Sistemide Mevcut Ben Örneğin 3. Seviyeyim 3. Seviyenin Altında 2.3 Yazıyor Bu Bana Gücümün Günlük Yüzdelik Kazancını Gösteriyor ve Şöyle Bir Güzelliğide Var Sitenin Paranızı Her Çekmediğiniz Gün İçin Sizlere %0.05 Bonus Veriyor Çekim İşlemi Verdiğinizde Günlük Verdiği Bonusu Geri Alıyor Örneğin Şuan Ben 3. Seviyeyim Günlük Kazancım %2.3 Olması Lazım Ama Ben Çekmeden Kasıyorum Resimdede Gördüğünüz Gibi 2.75 Bonus Yazıyor Onlar Bana Çekmediğim İçin Verdiği Bonus

5a7jnq.png

Yukarıda Gördüğünüz Gibi Minimum Çekim Limitleri Bunlar

AD7jXX.png

Referanslarınızla Kayıt Olan Arkadaşlardan Size Düşen Pay Yukarıda Yazdığı Gibidir.

Son Olarak Ödeme Kanıtı Bırakacağım Ödeme Kanıtları Tamamen Bana Aittir. Hepsi Benim Bizzat Çekim Emri Verdiğim Coinlerdir.

0Rn3pW.png

Benim Söylemek İstediklerim: Arkadaşlar Site Gerçekten Güzel Bu Zamana Kadar Gördüğüm En Sağlam Mining Sitelerinden Birisi Site Tam 56 Gündür Açık Ben Deneme Olarak Yatırım Yaptım ve Hüsranla Karşılaşmadım Düzenli Olarak Çekimlerimi Yapıyorum Bu Sözüm Sizleri Yatırıma Teşvik Etmek Değildir Yatırım Yapmadan Düşük Miktarlar Uzun Sürede Kazanabilirsiniz. Ben Yaptım Kısa Sürede İyi Paralar Kazanıyorum. Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim.

Refli link: https://coinmagic.cc/partner/mirat34

Refsiz link: https://coinmagic.cc

Moderatör tarafında düzenlendi:

erolcann

Yeni üye
30 Haz 2018
27
0
ödemeler minimum kaç tl ve günlük ne kadar kazanıyorsunuz yada haftalık bilgi verirmisiniz

ormancii

Yeni üye
7 Ağu 2015
12
0
Hocam öncelikle teşekkürler kaç günde ne kadar kazanç sağladınız vede ben hesabıma 20 farklı bilgisayardan girsem yararı olurmu ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.