Crackmeci (Crackme V.1)

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Tanışalım
Merhaba ben crackmeci bu foruma yeni katıldım ama üye olmadan önce de forumdaki konulara göz atıyordum forum ortamını beğendim ve katılmaya karar verdim.

divider-line-png.png

Crack Me
Bu benim ilk crack me yapışım.Kodları değiştirmeden bulmaya çalışırsanız sevinirim.Foruma katılmadan önce şu ismi her crack me konusunda gördüm BackBox bakarsa sevinirim.

Ekran Görüntüsü:
LJsD3L.png

Not:Resimde beyaz butonu siyaha boyadım daha güzel olsun diye normalde beyaz bir buton var altta siz takmayın onu yanlışıkla koydum
Kod:
[COLOR="Red"]Protector:Themida [/COLOR]
63838-button.png

Dosya TC
Dosya Co
Dosya Yüklebiz

vt-enterprise.svg

Virüs Total

Son düzenleme:

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Hocam nasıl yaptınız?Merak ettim kendimi geliştirmeye çalışacağım.İlk denememdi çok mu kolay olmuş.
Xowly

Son düzenleme:

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Desenize benim random şifre oluşturup base64 e çevirme çabalarım boşa gitti:)
Hocam bir de patch nasıl engellenebilir?
Xowly

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
769
57
ғate
Desenize benim random şifre oluşturup base64 e çevirme çabalarım boşa gitti:)
Hocam bir de patch nasıl engellenebilir?
Xowly

Bir sıralar bir yöntem görmüştüm. .NET ile yapılmış gibi görünen bir crack me içerisinde C++ Form Application işlemleri dönüyordu. C++'da yazılmış temelde ama C# compiler'ı yorumlamış. Haliyle compile etmeyi denediğimizde onlarca derleme hatası veriyordu. Bu tarz derleme hatası verebilecek yöntemler ile zorlaştırılabilir, fakat engellenemez tamamen. :)

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
312
170
Web
Bir sıralar bir yöntem görmüştüm. .NET ile yapılmış gibi görünen bir crack me içerisinde C++ Form Application işlemleri dönüyordu. C++'da yazılmış temelde ama C# compiler'ı yorumlamış. Haliyle compile etmeyi denediğimizde onlarca derleme hatası veriyordu. Bu tarz derleme hatası verebilecek yöntemler ile zorlaştırılabilir, fakat engellenemez tamamen. :)
Anladım benim yaptığım patchlenmeden bulunabilir mi sizce?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.