Deep Web İle İlgili İzlemenizi Önerdiğim Bir Video

Çokgen

Katılımcı Üye
4 Eyl 2023
414
195
Arkadaşlar Dark web ve Deep web e meraklı birçok arkadaş var. Bu videoyu izlemenizi öneririm meraklılar.

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
1,774
Baso İzlenme ve Videonun Sürükleyici Olması için çok fazla kolpa atıyor. Videolarında çok abartı çok süslü cümleler var. Doğruyu anlatırken bile dikkat çekmek uğruna abartılı süslü cümleler kullanıyor.

Bu işin içine gerçekten dahil olmaya başladığınızda anlayacaksınız.

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
Arkadaşlar Dark web ve Deep web e meraklı birçok arkadaş var. Bu videoyu izlemenizi öneririm meraklılar.

Güzel bir video.Kendisiyle mailden uzun bir sohbet yapmışlığım vardır.Bazı linkleri kendisine ulaştırdım.Hatta videodaki linkler benim github projemde geçmektedir;

Video şuanki dönem için çok iyi bir anlatım olmuş.Baso kendisi bu alanda profesyonel değil ama en azından araştırma yapıyor.Herşeye şüphecilik ile yaklaşımını beğeniyorum ve içerikleri gayet iyidir ama eğer biraz daha terimsel veya terimoloji anlamlarını bilen ve bu işte çalışan insanlarıda izlemek lazım örn;

DEEP / DARK WEB'İN BÜTÜN SIRLARI! || Can Değer

Deep Web (Derin Web) || BilgisayarKavramlari

The Dark Web NEEDS You! || NetworkChuck

Ayrıca şu aşağıdaki videodaki linki ben github depoma ekledim,merak edenler gidip bakabilir;
(Aşağıdaki videodaki çoğu kişiyi tanıdım ve internet üzerinden sohbet ettim.)

TÜRK DEEP WEB FORUMUNDA BULDUĞUM BÜYÜK GİZEMİ NASIL ÇÖZDÜM? || Baso

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.