deep web site kurma (onion uzantılı site)

5 Tem 2019
97
1
gerekli olanlar

-tor browser
-masaüstünde onion adlı bir klasör(klasörün boş olması önemli)
-xampp (https://www.apachefriends.org) resmi sitesinden indirmenizi öneririm
-4gb ram i3 işlemci intel 3000 ekran kartı (daha düşük sistemlerde çalışır ama iyi verim almak için önerdiğim sistem bu)

adımlar

1.xmapp bilgisayarınıza kurun
2.xammp yönetici olarak çalıştırın
2017-01-07-01_25_09-XAMPP-Control-Panel-v3.2.2-Compiled_-Nov-12th-2015-.png

gördüğünüz bütün seçeneklere start yapın
3. tor browser masaüstüne kurun ve \Desktop\Tor Browser\Browser\TorBrowser\Data\Tor bölümüne gelin
4. torrc adlı dosyayı notepad ile açın
5. hiç birşeye dokunmayın sadece en alt bölüme gidip boşluk bırakın
6. masaüstüne onion adlı bir klasör oluşturun ve klasör yolunu kopyalayın mesela "C:\Users\packard bell\Desktop\onion" gibi olucak ama packard bell yerine kendi bilgisayar kullanıcı adınızı koyun

7. torrc dosyasını notepad açtıkatan sonra en alt bölüme boşuk bıraktıkdan sonra (hiç birşeyi silip yerini değiştirmeyin)
"
HiddenServiceDir C:\Users\packard bell\Desktop\onion
HiddenServicePort 80 127.0.0.1:80
UseBridges 1

"
yapıştırın ve kaydedin
8. tor browser başlatın ve bekleyin
9. artık masaüstünüzde ki onion adlı klasör de bazı dosyalar olucak bakabilirsiniz ve hostname adlı bir dosya olucak notepad ile açarsanız site adresinizi görüceksiniz örnek olarak benimki zskirzhl4c2ir5yjao4kemxzo4l5vtj2otrnztqfx77uvzigja43s4ad.onion gibi olucak

tor browser ile açarsanız boş bir sayfa ile karşılaşacaksınız ya peki siteyi nasıl düzenliyecez

1. dosya yöneticinizi açın ve C:\xampp\htdocs\dashboard bölümüne gidin
2. index adlı dosyayı notepad ile açın

bundan sonrası sizin html5 bilginize kalmış

NOT:bilgisayarınızı kapatır ve xampp veya tor browser kapatırsanız sitenize ulaşılamaz bunun için size vps gibi bir yöntem kullanmanızı öneririm

ayrıca test amaçlı oluşturduğum site
CTQ7WM.png

isterseniz ziyaret edebilirsiniz link http://zskirzhl4c2ir5yjao4kemxzo4l5vtj2otrnztqfx77uvzigja43s4ad.onion belki kapalı olabilir 2-3 saate bilgisayarı kapatabilirim dediğim gibi tor browser ile xampp i kapatırsanız siteye ulaşılmayabilir

NOT: eğer site adresinizi düzenlemek istiyosanız örnek: https//:duckduckuserAnmP029Fglqtrs6mnbi.onion gibi gereken işlemci
amd-ryzen-9-3900x-ozellikleri-1587155013.jpg

fiyatı 43000 TL eğer aramızda bu işlemciye sahip olan varsa söylesin ona nasıl yapılacağını gösteriyim

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Eline sağlık hocam yazı fontunu değiştirip birazda renk eklersen daha hoş olur.

İYİ FORUMLAR

Moderatör tarafında düzenlendi:
5 Tem 2019
97
1
Bende 43000 TL'lik işlemci var

peki o zaman nasıl yapılacağını anlatıyorum scallion adlı yazılımı yükle masaüstüne çıkar sonra cmd yi aç
" cd C:\Users\packard bell\Desktop\scallion-v2.0 "
(packard bell benim pc nin adı sen kendi pc adını yaz dosya yöneticisinden bakabilirsin)
sonrada scallion.exe zilla komutunu gir ve artık hazır ben i7 işlemci ile 7-8 saat de yaptım sen büyük ihtimalle en geç 10 dk da yaparsın

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
eline sağlık artık .onionda site kurmayı bilmeyen kalmamıştır eskiden bilmiyordum çok zor bir işlem olduğunu zannediyordum ama kolay bir işlemmiş

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
peki o zaman nasıl yapılacağını anlatıyorum scallion adlı yazılımı yükle masaüstüne çıkar sonra cmd yi aç
(packard bell benim pc nin adı sen kendi pc adını yaz dosya yöneticisinden bakabilirsin)
sonrada scallion.exe zilla komutunu gir ve artık hazır ben i7 işlemci ile 7-8 saat de yaptım sen büyük ihtimalle en geç 10 dk da yaparsın

Sağol, Apple domainini aldım sayende

Alcyoneus

Üye
31 May 2020
194
0
Siber Alem

Hocam bizim kayınçonun bu işlemcilerden en az 16 tane bulunan sunucusu var ne kadar sürer kurması?

5 Tem 2019
97
1
Hocam bizim kayınçonun bu işlemcilerden en az 16 tane bulunan sunucusu var ne kadar sürer kurması?

hocam siz en iyisi böyle işlerden uzak durun bu kadar iyi bir sistemle cpu ya dayalı bitcoin mining yapsanız 1 günde en az 70 dolar kazanırdınız

Anladım hocam ben bizim Pentium IV'ü getireyim o zaman o ne kadar sürer acaba milisaniyede tamamlar tahminen.

cpu mining yap ekran kartın iyise onuda eklersin ramde iyise hem cpu hemde ekran kartı ile bitcoin mining yapsanız cidden bu sistem iyisi kadarı yoktur

bazılarınız site domain ismine takılmış asıl önemli olan site içeriğidir site domain isminiz sadece bir satış veya bir forum sitesi kurduğunuzda sitenizi ziyaret eden kişilerin sizin bu işte daha profesyonel olduğunuzu düşündürür isme bu kadar takılmayın

bu arada wampserver ile de kurulabiliyor ayrıntılı bilgi için: https://www.darkweblist.com/2019/tor/how-to-make-own-onion-website/

wampserver ne oluyo ilk defa duydumda bir farkı varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

smoke00

Yeni üye
1 Nis 2022
46
28
gerekli olanlar

-tor browser
-xampp (XAMPP Installers and Downloads for Apache Friends) resmi sitesinden indirmenizi öneririm
-4gb ram i3 işlemci intel 3000 ekran kartı (daha düşük sistemlerde çalışır ama iyi verim almak için önerdiğim sistem bu)

adımlar

3. tor browser masaüstüne kurun ve \Desktop\Tor Browser\Browser\TorBrowser\Data\Tor bölümüne gelin
6. masaüstüne onion adlı bir klasör oluşturun ve klasör yolunu kopyalayın mesela "C:\Users\packard bell\Desktop\onion" gibi olucak ama packard bell yerine kendi bilgisayar kullanıcı adınızı koyun

7. torrc dosyasını notepad açtıkatan sonra en alt bölüme boşuk bıraktıkdan sonra (hiç birşeyi silip yerini değiştirmeyin)
"
UseBridges 1

"
yapıştırın ve kaydedin
9. artık masaüstünüzde ki onion adlı klasör de bazı dosyalar olucak bakabilirsiniz ve hostname adlı bir dosya olucak notepad ile açarsanız site adresinizi görüceksiniz örnek olarak benimki zskirzhl4c2ir5yjao4kemxzo4l5vtj2otrnztqfx77uvzigja43s4ad.onion gibi olucak

tor browser ile açarsanız boş bir sayfa ile karşılaşacaksınız ya peki siteyi nasıl düzenliyecez

NOT:bilgisayarınızı kapatır ve xampp veya tor browser kapatırsanız sitenize ulaşılamaz bunun için size vps gibi bir yöntem kullanmanızı öneririm

CTQ7WM.png

isterseniz ziyaret edebilirsiniz link http://zskirzhl4c2ir5yjao4kemxzo4l5vtj2otrnztqfx77uvzigja43s4ad.onion belki kapalı olabilir 2-3 saate bilgisayarı kapatabilirim dediğim gibi tor browser ile xampp i kapatırsanız siteye ulaşılmayabilir

NOT: eğer site adresinizi düzenlemek istiyosanız örnek: https//:duckduckuserAnmP029Fglqtrs6mnbi.onion gibi gereken işlemci

fiyatı 43000 TL eğer aramızda bu işlemciye sahip olan varsa söylesin ona nasıl yapılacağını gösteriyim
Dostum o işlemci olmazsa nolur kurulmuyormu site

gerekli olanlar

-tor browser
-xampp (XAMPP Installers and Downloads for Apache Friends) resmi sitesinden indirmenizi öneririm

adımlar

"
UseBridges 1

"
yapıştırın ve kaydedin

CTQ7WM.png

reis bişey daha sorucam, Pc kapanınca site kapanmamamsı için virtual box windows sanal makine kullansak kapanırrmı ya da önericeğin bir vps varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.