DeepWeb Stoks market güvenilir mi ?

exzero

Katılımcı Üye
2 Tem 2023
289
109
Dark Web
Merhaba,ne olursa olsun deep web güvenilir değildir size oradan alışveriş yapmanızı önermem! İyi forumlar dilerim.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
Arkadaşlar merhaba deepwebde stoks market diye bi yer buldum internette linklere falan bakarken cok tatmin edici şeyler var alasımda var ama güvenilir mi alan varmı daha önce biraz araştırma yaptım sahte dolandırıcıların diye bi şüphelendim ama bilen varsa cok iyi olur
site bu : http://stocksjoylqrctyy67fpa6z2ydvivgwj4ak2wqf7n2lxcteix6w5lgad.onion/
En Son buna benzer bir siteden yurtdışındaki arkadaşım ürün almıştı. Sarı bir toz vardı görünmeyen. Eldiven vardı elinde sonradan Eldiveni sapsarı olduğunu fark etti. Oda zehirli bir maddeymiş. O sebeb onion linklerinden hiç bir şey almayın gerek Yok.

akla46

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
267
73
19 Haz 2023
229
148
Ankara
Arkadaşlar merhaba deepwebde stoks market diye bi yer buldum internette linklere falan bakarken cok tatmin edici şeyler var alasımda var ama güvenilir mi alan varmı daha önce biraz araştırma yaptım sahte dolandırıcıların diye bi şüphelendim ama bilen varsa cok iyi olur
site bu : http://stocksjoylqrctyy67fpa6z2ydvivgwj4ak2wqf7n2lxcteix6w5lgad.onion/
Hocam öncelikle selamlar deep web'te marketlerin %90'ını scam deepx tarzında forumlar cannozan marketleri yönlendirip insanları cezbettirici ürünler hatta "Yurt dışı yasağı kaldırma" işlemi bile sunuyorlar sizlere tavsiyem dark'tan ürün almayın. illa ki alacağım diyorlarsa escrow kullanın.

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
133
Bir çok karşılaştığım kisiler aldiklarini, memnun kaldiklarini söylediler ürünlerin fotografinida attilar onlar memnun kalmış gibiydi ama yinede sen blrsn sonuçta kimseye guvenlmez
Escrowda vardi sanrm

SweetyTR

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
301
6
-
Stocks da Escrowda sistemi var Zaten Deep de forumlara bakarsan kişilerin kanıtlı aldıkları ürünler var paylaşıyorlar

xxegexx1991

Yeni üye
9 May 2023
1
1
Tamamen tokatçı sitesidir, güvenme, burada güvenilir diyenler de onların tokat teşkilatı altında. Olay şu dostum. Forumda Escrow diye gördüğün adam, seni dolandıracak olan adam. Ondan bir ürün satın aldığın zaman, escrowla alıyorum felan diye zannediyorsun fakat 1 gün sonra hesabın kapanıyor. Ha, gelelim bu siteyi destekyelen yan sitelere, mesela nedir bunlar? RelatedX, bu da Stocks marketi sözde 'Reputasyonlarını' günvenilir olduğunun kanıdını paylaşan site. Öyle bir şey yok, o forumda, güvenilir market Stocks diye paylaşım yapan herkes yöneticilerin açtığı hespalardır. RelatedX ve Stocks market insanları dolandırmak için İşbirliği yapan 2 sitedir. Kendileri No-Name olarak kısa bir süredir paylaşım yaparken milleti ucuz fiyatları ile aldatmaya ve kandırmaya çalışan bir sitedir. Aldanmayın. Eğer bir şey ucuzsa bilin ki orda bir oyun var. Ha sitedeki kullanıcı adlarına bakarsan satıcıların, hepsi bilindik 'President' ve 'Paradox' gibi isimler. Niye? Çünkü şurada burada aradığınız zaman, isimlerin ingilizcede kullanılması sebebiyle hiçbir şey bulamazsınız. Tokatçı forumdur, değil diyenler onlarla çalışan tokatçı teşkilatındandır bu kadar.

SahinGozRooT

Yeni üye
29 Tem 2017
16
2
Tamamen tokatçı sitesidir, güvenme, burada güvenilir diyenler de onların tokat teşkilatı altında. Olay şu dostum. Forumda Escrow diye gördüğün adam, seni dolandıracak olan adam. Ondan bir ürün satın aldığın zaman, escrowla alıyorum felan diye zannediyorsun fakat 1 gün sonra hesabın kapanıyor. Ha, gelelim bu siteyi destekyelen yan sitelere, mesela nedir bunlar? RelatedX, bu da Stocks marketi sözde 'Reputasyonlarını' günvenilir olduğunun kanıdını paylaşan site. Öyle bir şey yok, o forumda, güvenilir market Stocks diye paylaşım yapan herkes yöneticilerin açtığı hespalardır. RelatedX ve Stocks market insanları dolandırmak için İşbirliği yapan 2 sitedir. Kendileri No-Name olarak kısa bir süredir paylaşım yaparken milleti ucuz fiyatları ile aldatmaya ve kandırmaya çalışan bir sitedir. Aldanmayın. Eğer bir şey ucuzsa bilin ki orda bir oyun var. Ha sitedeki kullanıcı adlarına bakarsan satıcıların, hepsi bilindik 'President' ve 'Paradox' gibi isimler. Niye? Çünkü şurada burada aradığınız zaman, isimlerin ingilizcede kullanılması sebebiyle hiçbir şey bulamazsınız. Tokatçı forumdur, değil diyenler onlarla çalışan tokatçı teşkilatındandır bu kadar.
eyvallah reis bi kişiden daha duydum + araştırmalarım sonucu dedigin gibi üstelik relaxed formunda ne yazarsan yaz cevap alamıyosun yani yazdıgın hiçbişey görünmüyor sadece sen görüyosun olayları simdi dahada aydınlıga kavusturdum SAGOLASIN SENDE ..
ARKADAŞLAR SİTE GÜVENİLİR DEGİL onun yerine indexlerde onaylı marketler var yabancı kaynaklı oralar daha güvenli gibi geldi alışverişimi oradan yapıcam tabi araştırmaya devam edicem gene

bordoberet

Yeni üye
13 Nis 2020
1
0
Daha yeni başıma geldi ordan siparişi verdikten sonra 2-3 gün satıcının kargoyu vermesini bekledim sonra aniden hesabıma giriş yapamadım sonra site adminiyle konustum oda sitemiz ddos saldırısı altında acıcaz hesapları en kısa sürede dedi komple hikaye tam burda yazdıgı gibi relatedx e de hiç bi şekilde mesaj atamıyorum a* evlatları sitede kendi yazıp kendi oynuyo gibi mesajlarımın hiç biri gözükmüyo forumda kısaca scam yapan o evlatlarıyla dolu bi yer 2 sitedende itinayla uzak durun işe yaramaz birbirini dolandırmaya çalışan ucuz insanlarla dolu bi yer

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.