Discord.JS ile Discord Nitro Generator

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
İnternette bu tarz yazılımlar parayla satılıyor. Bu konuda ise kendi hazırladığım bu botu ücretsiz dağıtacağım. Bu yazışımın özelliği internetteki diğer yazılımlardan biraz daha farklı. Onlar terminal üzerinde sonuç gösteriyor. Bu yazılım ise Discord botu gerekiyor. Bunun avantajı atılan nitro linkinin geçerli olup olmadığının Discord tarafınca denenmesi.
Bu yazılımı kullanmak için bir Discord botuna sahip olmanız lazım. İnternette işlevi olmayan bir bota nasıl sahip olacağınızı anlatan bir çok konu var.

Kullanımı:

Adım 1: Discord sunucunuzda botun nitro atacağı yazacağı yazılı kanal açın.

Adım 2: Açtığınız yazılı kanalın ID numarasını kopyalayın. (Bunun için ayarlardan "Geliştirici modu" açık olmalı.)

Adım 3: Botun kaynak kodlarında "ID NUMARASI" yazan yere kopyaladığınız ID numarasını yazıyorsunuz. Örnek: "555084653264157135"

Adım 4: Botunuzun tokenini "TOKENİNİZ" yazan yere atıyorsunuz.

Adım 5: Botu çalıştırdıktan sonra nitro için açtığınız yazılı kanalda "hrr!nitro [saniye]" şeklinde kendi istediğiniz saniyeyi yazıyorsunuz (Min: 5 saniye). Örnek: "hrr!nitro 7"

Uyarı: Botun düzgün çalışabilmesi için bilginiz yoksa hrr!nitro prefix ve komutunu değiştirmemenizi öneririm. Değiştiğinizde botun kodlarını yeniden düzenlemeniz gerekir.

Kaynak kodlar:
Kod:
const Discord = require('discord.js'); 
const client = new Discord.Client();

client.on('message', message => { 

function rasteleSembol(uzunluk, semboller) {

var maske = '';

if (semboller.indexOf('a') > -1) maske += 'abcdefghijklmnopqrstuvwxyz';

if (semboller.indexOf('A') > -1) maske += 'ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ';

if (semboller.indexOf('0') > -1) maske += '0123456789';

var sonuc = '';

for (var i = uzunluk; i > 0; --i) 

{

sonuc += maske[Math.floor(Math.random() * maske.length)];

}

return sonuc;

}

function spamla(){
	message.channel.send("https:/"+"/discord.gift/" + rasteleSembol(16,'0aA'));
}

if (message.channel.id = "ID NUMARASI"){
		if(message.content.startsWith("hrr!nitro ")){
		try{
		var veri = message.content.toString();
		var veriSn = veri.substring(10)
 		var saniye = parseInt(veriSn);
 		var saniye1 = saniye * 1000;
		if (saniye > 4){
		setInterval(spamla, saniye1);
		}

else{
			message.reply("krdş ya saniye kısmı 5 saniyeden az ya da saniye kısmına başka bişiy yazıyon, senle mi uğraşçam?");
		}
		}
		catch(err){
			message.channel.send("Teknik bir hata oluştu!");
		}
		}
		}

});
client.login("TOKENİNİZ");

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Bot çalıştı fakat linkler attığı linkler çalışmıyor yardım

Doğrudur. Verdiği linkler kesinlikle çalışacak diye bir kural yok. İnternette parayla satılan nitro linki üreticiler de aynı mantıktadır. Büyük-küçük harf ve sayılardan oluşan 16 haneli bir karakter topluluğu oluşturur, bunu discord.gift'in sonuna ekler. Eğer şansın varsa çalışan bir link düşürmüş olursun. Çıkma ihtimali ne kadardır bilemem.

Sende mi nodejs yazıyorsun, herkes de yenilikçi oldu ya :D

Beni bilirsin qnq, belli bir dilde sabit kalamıyorum. :D
Şimdilik böyle :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.