- Discord Nasıl Yetki Verilir -

Ardagaribo

Yeni üye
26 Nis 2020
2
0
Merhaba , Discord'da Yetkilendirme Nasıl Yapılır Onu Anlatıcam Sizlere Dikkatlice Adımları Dinleyin.
-------------------------------------------------------------------
1.ADIM) Discord Soldaki Panele Tıklayarak 3 Noktaya Tıklayın.
2.ADIM) Ordan " AYARLAR " Butonuna Tıklayın
3.ADIM) Aşağı Inin Ve "ROLLER" Butonuna Tıklayın
4.ADIM) Sağ Alttaki + Tuşuna Tıklayın
5.ADIM) Yetki Ismini Mesela " ADMİN " Gibi Yetki Isimleri Yazabilirsiniz
6.ADIM) Aşağıdan Örn. ( Denetim Kaydını Görüntüle) v.b gibi yetkileri işaretleyin
7.ADIM) Sonra Kaydedin Ve çıkın
8.ADIM) Sonra "ÜYELER" Butonuna Tıklayın
9.ADIM) Ordan Herhangi Bir Üyeyi Seçin ve Sağdaki 3 noktaya tıklayın
10.ADIM) Ordan Oluşturduğunuz Yetkiler Önünüze Çıkacaktır Ve Üstüne basarak üyeye yetki vermiş olursunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.