Discord Spammer v3.0 By Clousy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EKA0

Üye
26 Ocak 2019
218
3
ATATÜRKİYE
Hepinize Merhabalar TurkHackTeam Ailesi.
Ben Clousy. Size Kendi Yapımım Olan
Discord Spammer v3.0 (Anlatımlı) Versiyonunu
Tanıtacağım. PHP'yi editliyip satmaya ve kendi üzerine
alan kişiler olabilir. Böyle birşey yapmayın lütfen. Bu PHP
benim emeğimdir. Hakkıma girmeyin :) Öncelikle izin alın.

PHP Olarak localhost'ta çalışır. Site kurup çalıştırmanızı
önermem çünkü:
siteniz.com/index.php lokasyonundayken siteniz.com/tokens.txt
lokasyonuna rahat bir şekilde geçilebiliyor. Tokenlerinizi koruma
amaçlı localhost öneririm. Bende xampp çalışmadığı için appserv kullanıyorum.
Şimdi size localhost kurmayı öğretmiyeceğim bu sadece tanıtım olucak belki
ilerde localhost kurmayla ilgili bir konu gelir. Şimdi Kullanıma Geçelim.

Programın Görünümü Bu Şekilde:
96BIuR.png

Fotoğraftan da gördüğünüz üzere herşey açık bir
şekilde anlatılmış ama ben daha derine girip anlatayım.

Token Ekle Butonu: localhost'un içine token koyduktan sonra buraya basarsanız, tokenler taranır ve kaç tane olduğu çıktı olarak buraya yazılır. Saldırı yapan tokenler bunlardır. Ne kadar token koyarsanız okadar etkili bir saldırı olur. Ben token kasıp satıyorum. İsteyen bana ulaşsın.

Davet Linki Kutusu: Sunucunun davet linkini sonundaki kodu buraya yazın.
Örneğin: (discord.gg/*123test*) *123test* buraya yazılacak.

Sunucuya Katıl Butonu: Davet linkini yazdıktan sonra buraya basarsanız botlar sunucuya katılır. Saldırı işlemi burada başlamıyor. Sadece botlar giriş yapıyor!

Kanal ID Kutusu: Spam'ın yapılacağı kanalın üzerine gelip sağ tıklayıp en altındaki seçeneği seçerek, ID'yi kopyalayın. Bu ID buraya yazılacak. Sizde "ID Kopyala" Kısmı Yoksa: Ayarlar/Görünüm Yolundan "Geliştirici Modu (Developer Mode)"nu aktif edin.
xKXHrq.png

Mesaj Kutusu: Botların spamlamasını istediğiniz mesajları buraya girin.

İNDİR

VirusTotal'e gerek duymamıştım önceki konumda ancak dikkatsizlik sonucu bir hata yapılmış.
Neden bilmiyorum ama VT olmadığı söylenmiş sonuçta bu bir php dosyası, css ve javascript dosyası
bunda korkulacak birşey yok diye düşünüyordum neyse sağlık olsun ben koyayım linki:

VIRUSTOTAL

Tekrar Söylüyorum:
api.php editlenmiş, index ve assets 0'dan yapılmıştır. İzinsiz paylaşılması, editlenip satılması veya kendinin gibi gösterilmesi yasaktır.

Clousy

Discord hesap üretici de olsa miss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.