Domaini olanlar yaşadı!

17 Şub 2007
92
8
İşte size mükemmel bir hizmet daha!
en fazla 20 ytl'ye domaini alıyorsunuz..
sonra
https://tik.lat/3ZCrG
adresine gidip mükemmel özelliklere sahip bir hosta sahip oluyorsunuz!
ama sınır koyulmuş; 12 ay!
şaka gibi değil mi?
12 aylık 2,000 MB Disk Space
30,000 MB Bandwidth Transfer
150 POP Email Accounts
Dedicated IP Address
• Host 20 Domains/Virtual Hosts
10 FTP Accounts
fiyatı nedir sizce? en az 100 ytl!
buyrun deneyin, siz karar verin!

teşekkürü çok görmeyin:twist

not:denenmemiştir!

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
379
WORLD
Bence guvenilrliği yoktur ve de hizmet olarakta 0 tabiki.yarın hostnuzun suratınıza kapanmayacagıda gaarnti degil çözmek içinde 1 ay ben tavsiye etmem.zaten host fiyatları neki 20 30 ytl bence guvenılır hizmet olaraktan az bile

17 Şub 2007
92
8
olabilir..
ben sadece bilgi vermek istedim...
Denemek isteyen olursa bilgi vverirse sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.