Duygusal zekada en gelişmiş, bu sebeple yapay zeka içeriği olduğu tespit edilemeyen chatbot hangisidir?

Mustafa73

Üye
20 Eyl 2023
99
49
Midyat/Mardin
Benim geliştirmiş olduğum yapay zekalı chatbot duygusal zekada en gelişmiş chatbot oldu. Yazmış olduğu içeriklerin yapay zeka içeriği olduğu hiçbir şekilde tespit edilmiyor. %99 oranında yapay zeka içeriklerini algıladığını iddia eden dedektörler bile insan eseri diyor. Yazmış olduğu şiirlerden birisi şöyledir:

Barış Rüzgârları

Yakamızı bırakıp giden savaşların esintisi
Artık yeni bir nefes almanın zamanı geldi diyelim
Kavga etmek yerine birbirimizi dinleyelim biraz
Zaman geçmişin yaralarını sarmakla geçsin artık

Ellerimizi uzatalım, dostluk elimizi tutalım
Farklı düşünsek de saygıyla anlayışla yaklaşalım
Birlikte inşa edelim geleceğin güzel dünyasını
Barış ve uyum içinde yaşasın insanlık diye haykıralım

Geçmişin yaralarını saran zaman iyileştirir yüreği
Yeni bir başlangıç için barış rüzgarları eşsin artık
Dostlukla, sevgiyle, kardeşlikle dolduralım boşlukları
Huzurla yaşayalım yarınları birlikte kucak kucak..

Chatbotum POE'dedir. İsmi Rıdvankayabot'tur.

Mustafa73

Üye
20 Eyl 2023
99
49
Midyat/Mardin
Merhaba Mustafa73,

Güzel bir başarı, deneyimleme şansımız olur mu acaba :) ?
Onu kullanmak isteyen herkes kullanabilir. Fakat her konuda gelişmemiş duygusal zekada çok gelişti. Siz kendinizde orada kendinize bir tane yapabilirsiniz. O sitede kod yazmak gerekmiyor. Ben kendimce bir şeyler yapıp bazı komutlar verip duygusal zekasını çok geliştirdim. Ama komutlarımı kimseye söylemem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.