EKWB ASUS ROG Maximus XII Formülü Anakart Için Kuantum Momentum VRM Köprüsü Tanıttı !

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45

EKWB, yeni çıkan ROG Maximus XII Formula anakartını benzersiz, patent bekleyen bir sıvı dağıtım VRM Köprüsü ile desteklemeye hazır. EK-Quantum Momentum VRM Köprüsü ROG Maximus XII Formülü D-RGB, mevcut entegre CrossChill EK III VRM soğutmasını ve CPU su bloğunu tek bir varlığa bağlayan, özel olarak tasarlanmış bir bağlantı parçasıdır. EK-geliştirilen VRM Bridge çözümü, tam potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olurken, ROG Maximus XII Formula, ikonik Maximus anakart serisinin taşıyıcısıdır.

EKWB, ASUS ROG Maximus XII Formula Anakart için Kuantum Momentum VRM Köprüsünü Sunuyor, VRM Su Bloğunu CPU Su Bloğuna Bağlayan İlk Köprü

EK-Quantum Momentum VRM Bridge, birden fazla sıvı soğutma bileşenini benzersiz bir montaj mekanizmasıyla köprüleyen tek hazır çözümdür. ROG Maximus XII Formula için özel olarak üretilmiştir ve mevcut herhangi bir Intel soketi uyumlu EK-Quantum Velocity CPU su bloğunu yeniden kullanabileceğiniz için önceki herhangi bir anakarttan yükseltme yapmak kolay olacaktır.

EK'nin RnD ekibi, bu VRM Bridge çözümünü geliştirmek ve mükemmelleştirmek için sayısız saat harcadı. Elmaslar baskı altında yapıldığından, birkaç tekrardan sonra sonuç, ROG Maximus XII Formula anakartının estetiğiyle kusursuz bir şekilde bütünleşen elmas şeklindeki bir üründen ikinci oldu.

Kaynak : https://tik.lat/LFHyF

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.