En iyi ve kolay modelleme ve sclupt programları

BloodBrother

Uzman üye
3 Şub 2015
1,069
0
Future
Basit ve hüzel işler çıkarabileceğiniz programlardır ancak bazıları hafif de olsa bilgi gerektirir bunları ise YouTube sağlar izninizle başlıyorum.

SCLUPTRIS

Sculptris%201.jpeg

ZBrush yapımcılarından bir programdır basittir ders gerektirmez internette kendi sitesi var.

Cinema 4D

Creating-Iron-Man-Suit-Shaders-in-Arnold-for-Cinema-4d-1.jpg

Öğrenilmesi zaman gerektirir, çok çılgın işler yapılabilir fakat iyi bir eğitim gerektirir ve internette bulunabilir hatta THT de görmüştüm.

Blender

blender.jpg

Bilgi gerektirir zamanla öğrenilen bir programdır Steam'da bile bulunabilir.

Make Human

img001.png

Basit bir insan modelleme programıdır çok bilgi gerektirmez internette kolayca bulunabilir.

Son düzenleme:

Shigi

Uzman üye
20 Ağu 2016
1,541
0
Eline sağlık. Ama bu gösterdiğiniz çalışmaları yapmak için biraz üst düzey bilgi gerekiyor. Heleki Cinema 4D de

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.