Eskılerden kım kaldı ???

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
SENE 2016 - 2015 aga be ne güzel yıllardı THT'de bir konu açardık 20-30 tane yorum gelirdi 1 saatte. Hayat çok zevkliydi o zamanlar. Herkes DARKCOMET RAT port açma gibi konular hakkında konuşurdu genelde. Sürekli crypter paylaşırlardı. Özledim o günleri ben benim zamanımdan bir kaç kişi yazayım. Keylo99, Mapzilla, Redmama, Harmy, DeepScreen vs vs Kimler kaldı eskilerden SES VERR THT.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
246
İstanbul
Forum eskiden hack üstüne kuruluydu bu yüz den çok merak vardı fakat şimdi siber güvenlik üzerine kurulu bir temek de ilerliyoruz,zamanla bu da alışılmış bir durum olacak ve bu şekil devam edeceğiz. Forum âdeti bitti bu nedenle tutunulmuyor fakat siber güvenlik olunca anca ilgi çekiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.