Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz // #WiappLe

WiappLe

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
770
0
#RooT&!'^
1463150867615.png

Baş rolünü Oktay KAYNARCA'nin üstlendiği bu dizi mafya içerikli dizilere ilgisi olanlar için efsane bir dizi, Şahsım adına bu filmin Türkiye'de bugüne kadar yapılan diziler arasında en iyi dizilerin içinde görüyorum.

Filmdeki aksiyon senaryoları olsun kardeş akraba bağları olsun çok fazla abartılmadan yapılmış, Ayrıca film içerisindeki stratejiler suikast planları çok önceden planlanıp kurgulanıp gerçekleştiriliyor, Karşı tarafın ise bundan haberi olsada bile bile ölmeyi bekliyor, bazen en ummadığınız yerde ters köşe olabiliyorsunuz bu olaylarda diziye dahada bir heycan katıyor.

Dizide Hızır ÇAKIRBEYLİ'nin ( Oktay KAYNARCA ) kızına suikast düzenlenip öldürülmesiyle Hızır'ın ve planlarını yine şahsım adına çok merak ediyorum ve Türkiyede hemen hemen herkesin 1.Bölümden iltibaren izlemesini tavsiye ediyorum.

Filimde her ne kadar Hızır ÇAKIRBEYLİ başrol oynasada favori olarak İlyas ÇAKIRBEYLİ'nin (Ozan AKBABA) gerekse Jest ve mimikleri , gerekse hareketleri ve ilginç planları ile başrole ikinci bir aday olmasını destekliyorum.

Kısacası nefesimi tuttum birdahaki yeni bölüm'ünün yayınlanacağı salı gününü iple çekiyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.