Eternity ile oyun hesabı çalmak

SF-furkand

Yeni üye
19 Tem 2023
4
0
Merhaba Eternity adlı uygulama ile kurbanı linkten dosyayı indirmesini sağlıyor ve oyuna giriş yaptığında oyun hesabı bilgileri webhook ile discord private mesaj olarak geliyor.Bunu kesinlikle jırsızlık için değil öğrenmek için istiyorum.Çünkü bu sayede bir çok kez bir sürü oyun hesabım çalındı ve zar zor geri kurtarabildim.Uygulama için güvenilir link bulamıyorum ayrıca bu sistemi eski bir laptopumda deneyecegim.Yani kimseye zarar vermeden sadece kendimde çalıştıracagım.Link elinde olan varsa yada nerden ulaşabileceğimi söylerseniz sevinirim dostlarım

El Petr

Uzman üye
6 Kas 2022
1,022
517
localhost
cano bu bi nevi rat oluşturma gibi bi arayüzü var baktığım kadarıyla bu uygulamayı indirip dc webhookunu girersin ve yaparsın bunun hakkında pekte bi bilgi sahibi değilim konuda yanlış yerde açmışsın yardım merkezinde aç yardımcı olurlar

SF-furkand

Yeni üye
19 Tem 2023
4
0
cano bu bi nevi rat oluşturma gibi bi arayüzü var baktığım kadarıyla bu uygulamayı indirip dc webhookunu girersin ve yaparsın bunun hakkında pekte bi bilgi sahibi değilim konuda yanlış yerde açmışsın yardım merkezinde aç yardımcı olurlar
Ben zaten coktan programı aldım premiumda aldım hersey tıkırında ilerliyor sıkıntı yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.