Facebook Hesabım Hacklendi geri kurtarmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

axemus

Yeni üye
18 Ağu 2011
5
0
arkadaşlar aranıza aslna yeni katılmadım fakat eski hesabımı yıllar önce aldım unuttum haliyle neyse, facebook hesabım ve msn adresim hacklendi fakat msni kurtartdım facebookdada hackleyen şahıs giriş emailini değiştirmş ve hotmail hesabımını yada facebook hesabımın hacklenmesi gerekiyor.

Son düzenleme:

axemus

Yeni üye
18 Ağu 2011
5
0
işte sadece hotmailini hacklemek lazım zor olduğunu herkes söylüyor hani bu durumda facebook profilimi kurtarabilmem için bir yol varmı önerisi olan

CidaLı

Üye
16 Ağu 2011
96
0
Cafe'den ..
Hackleyen adamla iletişime geçip,adama Keylogger at :D En kesin çözüm bu kardeş...% 100 karşılık alırsın ama Keyloggeri karşı bilgisayara yollaman lazım.Yani zor işler.Bence yeni bi adres al,daha kısa sürer en azından :)

axemus

Yeni üye
18 Ağu 2011
5
0
eywallah teşekkür ederim :D ozaman son bi soru hackleyen arkadaşın mail adresini buldum onun ıp adresini bulmanın bir yolu varmı an azından kim olduğunu öğreneyim ben gerekeni yaparım :D ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.