Mobil Fark Edilmeyen Android Rat Yapma

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
öncelikle Selamun aleyküm.

Android rat arıyorumda tavsiye vericek varmı telefon aramalarını kaydeden bi android rat olursa iyi olur yoksa gizli arama kayıt yapan bi uygulama gerekli.

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Cevap: Android rat

çoğu telefonun android ve güvenlik önlemleri yüksek artık, androratlar mevcut ancak bu dönemde pek kullanılmaz. yardımcı olur arkadaşlar gene de.

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
Cevap: Android rat

çoğu telefonun android ve güvenlik önlemleri yüksek artık, androratlar mevcut ancak bu dönemde pek kullanılmaz. yardımcı olur arkadaşlar gene de.

Ben de bu kanıya varmıştım.
Artık piyasadaki android ratların yavaş yavaş fonksiyonları çalışmaz hâle gelmiş yahut yükleme esnasında bir çok ek pencere, ek tarama vs. maruz kalma durumu oluşmuş.

ama şöyle ki;
Fudlamak biraz süre ve bi nebze verim kazandıracaktır

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Merhaba,

TheFatRat kullanarak kolaylıkla zararlı aplikasyon yapabilirsin ama bunu kurbana yedirmek ayrı bir mevzu :)

Keyifli forumlar dilerim

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
java dosyası diyorsa minecraft crack diye dosya oluştur en güzel bu şekilde yutarlar :):

hocam programın buildi java dosyası istiyo builde basıyorum java seçin diyor.

uygulamayı ana ekrandan kaldırabilirsin zaten çok dikkat çekici birşeyde değil zaten onuda
Ayarlar>>Ekran>>Ana Ekran>>Uygulamaları Gizle yolundan yapabilirsin

bazı telefonlarda öyle biyer yok haberin olsunda :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

msfconsole

Üye
20 Ağu 2016
59
0
2 güzel yedirme yöntemim var. uzun süredi kullanmıyorum ama bu değişmez tek sorun hata ayıklama modunu açmak karşı cihazın ve usb ile powerbank görünümlü raspberry pi zero ya takmak. yine 2 seçenek otgli telefona takıp konsoldan yükleme yapmak.

lllroselll

Katılımcı Üye
10 Nis 2020
848
92
Abu Dubai
lllroselll hocam sizlik konu, bir göz atın isterseniz :)

Merhaba,

Telefon İle Görüşmelerinizi Bu Uygulama İle Kayıt Altına Alabilirsiniz Konuşmaya Başlatıp Bitirine Kadar Her Konuşmayı Kayıt Eder.

GÖRÜŞME KAYIT - ACR

Android RAT Olarak Size Kendi Şahsi Konum Olan ''SPYMAX RAT'' Öneririm Video'lu Bir Şekilde Anlatım Yapılmıştır.

SPY MAX RAT

RAT'ın Gizli Olabilmesi İçin Play Protect İle Bir Konu Paylaşmıştım O Video'mada Buradan Ulaşabilirsiniz.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=6mLsraIAYXo"]BYPASS Play Protect[/ame]

Kolay Gelsin

İyi Forumlar...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,427
2,039
35
Osmaniye 80
Kişişel projeleri öyle sagda solda bulamazsin kimsede vermez
Zaten aradigin şey rat ise bunu kişisel calismalarda bu şekil bulamazsin.
Benim var mesela normal bir (APK) yükle ve istedigin talep ettigin verileri çek.
Bu yaptigim antilere yakalanan birşey degil zaten normal bir uygulama.

Ratlara bel baglamak ne bilim saçma ancak hevesleri ateşliyende bu duruma erişim sagliyabilme gücünü göstermek.
:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.