Festo-Fluidsim 3.6 Full //Pnömatik Çizim Programı

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN

Alman Festo firmasının pnömatik devre çizimi için üretmiş olduğu bir programdır ve her türlü pnömatik devre elemanı mevcuttur. Program full sürümdür ve Türkçe yamalıdır.

KURULUM:
1-) Festo_Fluidsim_Full_Version exe dosyasına tıklayıp kuracağız..
2-) FluidSim.English.Pack.by.CHEOPE dosyasını kuracağız.
3-) Türkçe yama klasörü içindeki dosyaları kopyala dedikten sonra bütün dosyaları C:\Program Files\Festo Fluidsim\bin klasörünün içerisine taşıyın ve değişikliklere evet diyerek işlemi bitireceğiz. ( Program Files klasöründe Festo Fluidsim yoksa Program Filesx86 klasörüne bakın )

İşlem tamamdır...

Son düzenleme:

ripahems

Yeni üye
19 Eki 2019
9
0
Merhabalar, elektrik elektronik bölümünde okuyorum öğretmenler bu programın 5.0 versiyonunu bulup bulamayacağımı sordu bende araştırmaya başladım konu biraz eski elbette ama belki sende bu programın 5.0 sürümü mevcuttur diyerekten yazayım dedim eğer sende varsa gerçekten çok mutlu olurum eğer yardımcı olamazsan hiç sorun değil yine de canın sağolsun <3

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.