/ ForumTR Teması MyBB /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157
ynQNPy.png

66Or27.png

3R0vD2.png

R6M1Y6.png

İndir

Son düzenleme:

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
teşekkürler 1.8 e hiç güzel tema yok 1.6.12 kurcaktım şu an 1.6.16 kuracağım ben 1.8.4 kullanıyodum eskiden anka kuşu temada tema uyumluluğuınu yok say dedim eksik çıktı 1.6.16 kuracağım bunda sıkıntı olmaz dimi?

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157
teşekkürler 1.8 e hiç güzel tema yok 1.6.12 kurcaktım şu an 1.6.16 kuracağım ben 1.8.4 kullanıyodum eskiden anka kuşu temada tema uyumluluğuınu yok say dedim eksik çıktı 1.6.16 kuracağım bunda sıkıntı olmaz dimi?

Temaları uyurlayabilirsin ama temalar çoğunlukla 1.6.x ile uyumludur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.