Free For All(Açık Savaş) Taktikleri

CreMieu-X'

Kadim Üye
16 May 2010
5,532
0
Burbank
Evet arkadaşlar yeni bir konuyla yeniden birlikteyiz bu sefer açık savaş taktikleri vereceğim.

İlk başta açık savaş oynayacaksanız aldığınız silahın 30 veya daha yüksek mermisi olması lazım.
Bu hatayı birçok kişide görüyorum mesela ak47 kullanıyor 20 mermisi kalıyor ve mermi değiştiriyor bu çok yanlış toplam 35 mermi var 15 iyle adam vurabiliyorsan 20 yle de rahat vurursun.
İlk öncelikle adamların gelebileceği yerleri hızlıca kestirin ve ona göre davranın açık savaşda ölenlerin çoğu arkadan vuruyor.Bunun için arkanıza sık sık bakın.
Bir kaç kişide görüyorum bu hatayı balkonlara çıkıyorlar.Bu çok yanlış çünkü karşınızdaki adamların hepsi size saldırabilir siz birisine saldırırken başkası yandan sizi vurabilir.Bunun için birisine saldırıken gözlerinizle başka yerleri de arasın.Eğer başkasını görürseniz,hızlıca son mermilerinizi açın ve hemen kaçın.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
smilep.gif

Yeni bir konuda görüşmek üzere...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.