Free Web Hosting ' ler

sx_error

Yeni üye
17 Haz 2009
5
0
Free Web Hosting with PHP, MySQL and cPanel, No Ads(önerim bu web hosting)
1500 mb alan 100 gb trafik...PHP, MySQL, FTP, cPanel destekli, fantastico (otamatik kurulum) hazır script kurulum özelliğine sahip,reklamsız hosting.Kendinize ait alan adınız varsa (com,net,org vs..) kullanabilirsiniz.Alan adınız yoksa çeşitli subdominlerle de sitenizi anında açabilirsiniz...

webkaynak.ORG ve wkhost.ORG işbirliğiyle ücretsiz reklamsız hosting! 300 mb alan,10 gb aylık trafik FTP desteği,5 adet subdomain,5 adet com,net,org vs...domain ekletme ve onlarca hazır kurulum script! Ayrıntılı özellikler ve anında kayıt için BEDAVA HOSTİNG-WKHOST.ORG

Sadece HTML formatında bir site düşnüyorsanız tavsiye ederim.500 mb web alanı 10 gb trafik reklamsız,ziyaretçi defteri ve php forum desteği fakat ftp mevcut değil..
isminiz.tr.cc şeklinde bir domaine sahip oluyorsunuz.
TR.cc - Bedava Domain , Bedava Hosting , Bedava E-Mail - Ucretsiz Internet Hizmetleri

Sizlerinde bildiğiniz warsa bu topic altında toplayalım ...

Son düzenleme:

SerialKiller

Yeni üye
4 Eyl 2009
27
0
en baştaki süper ondan aldım fakat * This account is not active yet, our administrator will setup it in 24 hours. Diyor Herşeyi yaptım ip confrim yaptım 24 saat geçti hala böyle diyor

SerialKiller

Yeni üye
4 Eyl 2009
27
0
Webkaynak dan da aldım fakat hayatımda bukadar sorunla karışılaşmadım 1 Adım geçiyor Sorun 2. adıma geçiyoruz 1 sorun artık her adımda sorun gelcek diye bekliyordum :D:D

mydreams

Yeni üye
9 Ağu 2009
2
0
bana geocities tarzı, içine resim yükleyip depo olarak kullanabileceğim, yüklediğim resimleri başka bir sitede geocities üzerinden aldığım gibi url vererek alabileceğim bir host lazım. yeterli bandwidth sağlasın kullanacağım resim url'sini öğrenmem basit olsun yeter. yardımcı olabilir misiniz? üye ola ola host denemekten yoruldum. //, root tarzı şeyler var kafam basmıyor :) geocities engellenmese ihtiyacım olmayacaktı ama devlet sağolsun...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.