Freedom War V1.0 çıktı !!

Edigo

Yeni üye
20 Nis 2014
42
0
Adana
Oyun İsmi:Freedom War v1.0.0
Oyun Yapımcısı:Samet Öz
Oyun Motoru:Unity 3D
Oyun Çıkarılan Platform:Windows

Hikaye
Çok uzun zaman önce eski bir krallık zalim bir kral tarafından yönetiliyordu kral kendi adamlarıyla ancak biryere kadar baskı uyguladığından yeni bir güç aramaktaydı ve bir gün büyük bir fırtına koptu halk şimdiye kadar bu kadar müthiş güçlü bir fırtına görmemişti ve fırtına sabahı denizde kocaman kara bir gemi gözüktü gemi sanki cehennemden çıkmış gibiydi ama fırtınadan dolayı çok fazla hasar aldığı belli oluyordu ve limana yanaştı içinden kasabadakilerin hayatında hic görmediği koca koca adamlar iniyordu önce küçük çaplı bir savaş çıktı kasabadaki askerler yenildi sonra bunlar kralın açgözlülüğünden yararlanarak kral onları özel olarak himayesine aldı ve kendi adamları yaptı,artık halka istediği gibi baskı uygulayabilirdi ve yaptıda,artık şehirde açlık ve sefalet hüküm sürmekteydi.Kral çok zengin halk çok fakirdi halk kraldan ve bu canavarlardan kurtulmak için tek bir yolu vardı o da isyan karakterimiz Martin ile isyanı ateşleyip bu canavarlarla savaşmaktır göreviniz.

Oyun Açıklaması
Merhaba arkadaşlar Unity3D'de yaptıgım ilk oyundur içinde fazla özellik yok sonraki güncellemelerde aşşağıdaki verdiğim özellikler eklenecektir şuan oyunda 5 tane gorev var yaptıgım her guncellemeyi buradan duyuracağım ayrıca oyunun ilk güncelleme çıkarırken android için yapmayı planlıyorum windows sadece deneme amaçlı yaptım belli bir şey yok ama büyük ihtimalle bir sonraki güncelleme android için olacak

Yakında Oyuna Eklenecek Özellikler
--------------------------------------
1.)Gorev sayısı artırılacak
2.)Mini görevler yapılacak
3.)Online savaş arenası eklenecek
4.)Oyunda Ata binme atla gezme özellikleri eklenecek
5.)İnventory sistemi eklenecek
6.)Savaş sistemi eklenecek
7.)Harita çeşitliliği 2 katına çıkarılacak
8.)Minimap eklenecek
9.)Ticaret sistemi eklenecek (silah alma,satma,para kazanma)

Not:Oyunda gorev almak için npc'lerin yanına gidip E tuşuna basmanız yeterli
Freedom v1.0 İndir

Son düzenleme:

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
VAY BE ! Oyun Çok İyi ! İndirdim Arkadaşlarıma Paylaştım.Youtube Kanalımda Tanıtıcam Oyunu.Bu Arada Oyun Senin Mi ?

manga12345

Üye
14 Nis 2014
145
0
hocam tom amcanın yanına gidiyom e ye basıyom hiçbişe oluyor oyunun savaşçı karakterini biraz küçültüm oyuna önem görev lv npc metin2 benzer yapsanız oyun gayet başarılı bi şekilde tanıtılmaya hazırlanır

4 Eki 2015
135
0
İzmir
2.resimdeki karakter skyrim elder scrolls daki dragornborn ' a benziyor. Skyrimden ilham aldın mı? Aldıysan çok güzel bir oyun olur benden söylemesi.

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
eline sağlık güzele benziyor ben bir ara girdim bu oyun işine ama bir daha çıkamadım :D başarılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.