Gece garip olay

Klavye19

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
852
12
Merhaba arkadaşlar
Gece yaşadığım olayı anlatırım hemen
Tarihi hatırlamıyorum
Bir gün anneme babama çok kılmıştır
Neye kızdığını hatırlamıyorum
Sonra odama yapmadım kardeşime yatıyorum ranzada
Salonda yattım nedense
Uyudum küçük bir battaniye vardı üstümde
Uyudum sonra birden uyandım
Heryerde kasayı idi kımıldıyabiliyordum
Kulakları patlıyacaktı sanki
Terlemisim bayada
Yaptığım yerin arkasında yani kafamdan tarafı kapı vardı
YattığıMDA kapalıydi uyandığında patır patır ses geldi
Sanki biri kalıçiyordu
15 16 yaşındaydım ozaman belli asla tek yapmadım
Su an 17 yaşındayım karanlıktan çok korkarım
Her yaptığımda uyuyan kadar dua ediyorum
Dua ederken uyumuş oluyorum yani
Okuduğunuz için tesekkurler

umutkzk00

Yeni üye
10 Ara 2017
2
0
Sen şimdi yardım istiyorsun anladım yaşadığın olay ya bir halisinasyon yada gerçek ailenle ilgiliyse yada senin le ilgiliyse yatarken rahat yat çünkü uykunda seni öldüren yada sana zarar veren yapmıştı işini ama bilgiyada hırsızdır bilki o kişi senden kormuşkikoşar adımlarla gitmiş demekki sorun onda deil senin anlamanda bunu idrak etmende korkuyorsun normal üstüne git bende yaşadım ve sana birşey söylemek istiyorum sen türksün...

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Karanlık sorunu bendede var şu yaşıma gelmişim :D sorununa gelicek olursak aynı sorunu her gece yaşıyorum yalan yok bazen poşetten ses geliyor bazen anlamadığım birşeyden Felak ve Nas oku yastığının altınada Yasin koy yanında Kuran bulundur ve abdestsiz gezme olay bu

TheRAM

Katılımcı Üye
23 May 2016
361
0
Osmanlı
ben bi tek "TERİ" kelimesini anladım TDK

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2pPXxPgwzIA[/ame]

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
o6v30R.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.