Gerçek Hacker kimdir

I am darkness

Yeni üye
16 Mar 2023
3
0
sanalda orda burda ergenler gibi reklamını yapmayıp işini adam gibi yapan kişiye denir (bana göre)
Hocam reklam yapmıyoruz ki ben mesela sırf bana gelip hesap çalmami ve ya bişi yapmamı istesinler die Instagram'da ST atıyorum ( hikaye ) bu işi gelirim yaptım ve gayette iyi ilerliyor hem hesabı çal diyenlerde kendi hesaplari çalinan kişiler başkasının hesabına konmuyorum yani

bence hiçbirimiz hacker değiliz. Tecrübe ile orantılı bu işler, aynı yaşayarak deneyimlemeye benzer. Bu dünyada yaşamak istersen, deneyimlenirsin. Asıl hackerlar, internet dünyasında en çok payı elinde tutanlardır. Örneğin google. Örneğin Facebook, instagram. vs. Heklenmesi imkânsız gibi değil mi? Heklesen bile o datalar büyük ihtimal bölümlendirilmiş, ayrı ayrı konumlandırılmıştır(işin en son ki fiziki safhası)
Bu tür internetin en büyük dilimini elinde tutanların neler yapabilceklerini bi hayal edin? sadece saniyeler içinde "mitat1" ile ilgili tüm resimleri, verileri eşleştirebilir kim olduğunu istese şak diye bulur. Yapılmıyor diye, yapılamaz sanmayın. Eliyle koymuş gibi bulurlar vallahi. Çünkü hiç düşünmüyoruz. Ama en tepedeki insanların elinde, dünya var. Siz hiç böyle düşündünüz mü? Denizde kum tanesi olan bizler, kendimize bir isim takmak sizce de çok erken değil mi? Kodlama dili olan visual studio sizce bu studio ile neler kodlanabileceğini, neler kodlamayacağını öngörmeden mi sunar? Bu insanlar ne bu kadar tedbirsiz ne de bulamayacakları kimse yok. Çünkü kendileri veritabanı.
Tüm arama motorları
Tüm sosyal medyalar
Tüm forumlar.
Saniyeler içinde bulunursunuz aslında.
Sizce arama motorunu yaptım bitti mi?
Kendisini coder sanan ahmak bir şahıs bile, kodların içine çok iyi gizlenerek programına uzaktan emir verdirtebiliyorken? Ne hackeri hocam... Bizler denizdeki kum taneleriyiz...
Hocam okumaya üşendim be

Muffin0

Yeni üye
21 Mar 2023
14
1
Şuana kadar gördüğüm kişilerin hepsi küçük bir kum tanesinden farkı yok.Sadece bir kişi hariç oda Xquery

By_ Scremente

Uzman üye
8 Nis 2012
1,558
71
Amatör de olsa hack yapabilen hackerdır. Çok detaya inersen de her gizli hackerın arkasın da devlet veya ajan desteği vardır. O yüzden basitçe hack yapan hackerdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.