⭐GHZ Tools v0.6 Build 9645⭐\#Quiklav

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1

Merhabalar size GHZ Tools v0.6 Build 9645'in nasıl kullanıldığını ve mantığını anlatacağım

EgODBz.jpg

Type bölümünden istediğinizi seçebilirsiniz.
ama benim kullandıklarım wordpress ve opencart.
bunu seçtikten sonra Load butonuna basıyoruz ve arama motorundan kaydettiğimiz dosyamızı seçiyoruz.

DPOD9Z.jpg

Ve Start diyip başlatıyoruz.
biraz uzun sürebilir bunun için sabır gereklidir.
bir site düştüğü zaman Results bölümüne düşer.

YDd6JA.jpg

Gördüğünüz gibi düştü ama giriş bilgilerini sildim ben.
sizde bu şekilde site düşürebilirsiniz.

Peki... Şimdi gelelim mantığına

İsim ve şifreleri browse diyip yüklüyoruz.
Daha sonra Type'den panel şeklimizi seçiyoruz.Wordpress'te diyebilirsiniz Opencart'ta diye bilirsiniz.örneğin wordpress seçtiniz opencart olan siteleri düşürmez.

Daha sonra başlatınca o linkte bu isim ve şifreleri tek tek deniyor.İsim ve şifre ne kadar çok olursa bu işlemler daha uzun sürer sizde yapsanız sizdede uzun sürer.

Daha sonra bir site giriş yapabilirse bu şekilde bilgilerini veriyor.Ve panel giriş linkini veriyor.

qb1L63.png

Brute force GHZ Tools v0.6 İndir

QaEqDA.png

GHZ Tools v0.6 Virüs Total

37BZ9A.png

BUNUNLA İLGİLİ EN İYİ KONU İÇİN TIKLAYIN

Son düzenleme:

Solkay2002

Üye
23 Tem 2020
77
52
Türk Hava Kuvvetleri

Merhabalar size GHZ Tools v0.6 Build 9645'in nasıl kullanıldığını ve mantığını anlatacağım

EgODBz.jpg

Type bölümünden istediğinizi seçebilirsiniz.

ama benim kullandıklarım wordpress ve opencart.

bunu seçtikten sonra Load butonuna basıyoruz ve arama motorundan kaydettiğimiz dosyamızı seçiyoruz.

DPOD9Z.jpg

Ve Start diyip başlatıyoruz.

biraz uzun sürebilir bunun için sabır gereklidir.

bir site düştüğü zaman Results bölümüne düşer.

YDd6JA.jpg

Gördüğünüz gibi düştü ama giriş bilgilerini sildim ben.

sizde bu şekilde site düşürebilirsiniz.

Peki... Şimdi gelelim mantığına

İsim ve şifreleri browse diyip yüklüyoruz.

Daha sonra Type'den panel şeklimizi seçiyoruz.Wordpress'te diyebilirsiniz Opencart'ta diye bilirsiniz.örneğin wordpress seçtiniz opencart olan siteleri düşürmez.

Daha sonra başlatınca o linkte bu isim ve şifreleri tek tek deniyor.İsim ve şifre ne kadar çok olursa bu işlemler daha uzun sürer sizde yapsanız sizdede uzun sürer.

Daha sonra bir site giriş yapabilirse bu şekilde bilgilerini veriyor.Ve panel giriş linkini veriyor.

qb1L63.png

Brute force GHZ Tools v0.6 İndir

QaEqDA.png

GHZ Tools v0.6 Virüs Total

37BZ9A.png

BUNUNLA İLGİLİ EN İYİ KONU İÇİN TIKLAYIN

Hocam linki günceller misiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.