GigaBlue QuadPlus Yazılımı [LİNK]

Jawwers

Üye
24 Ağu 2017
57
0
Çogunlukla Şehirler Arası Otobüslerin TV-SERVER Uydu Alıcısı Olarak Kullanılan Bir Modelin Yazılımıdır.
LİNK : https://yadi.sk/d/V83ZNwio3RWyZ2
VİRUS TOTAL https://www.virustotal.com/#/file/d...141ce241e19851581eea94b244ffaf2fdc8/detection
MODELİN RESMİ
s819737126375092270_p22_i2_w800.jpeg

osmanlitorunu06

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
613
0
AOG ANGARA
Konuyu açıklayıcı yazarmısın ne anlatmaya çalışdığını anlayamadım
muavinlik yaptım fakat bi alakası yok otobüslerde sinyali yakalyınca kitlenen sadece o yöne bakan uydular ve özel receiver bulunuyor internet içinde vınn kullanıyor

Jawwers

Üye
24 Ağu 2017
57
0
Konuyu açıklayıcı yazarmısın ne anlatmaya çalışdığını anlayamadım
muavinlik yaptım fakat bi alakası yok otobüslerde sinyali yakalyınca kitlenen sadece o yöne bakan uydular ve özel receiver bulunuyor internet içinde vınn kullanıyor
Otobüsün Bagaj Kısmındaki 4 Veya 5 Uydu Alıcısının Üst Üste Olduğu Bir Kutu Ordaki Uydu Alıcıları Çoklayıcılarla Beraber Bütün Ekranları Çalıştırır Mobil Antenden Sinyal Alıp Çalışır Buda Bagaj Kısmındakı Serverin Uydularının Yazılımı / Modele Göre Değişir . [Yanlış Bilgi Verdiysem Affola O İşleri Bırakalı Baya Oldu]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.