Grafiker aranıyor.

Dadas1

Yeni üye
12 Eyl 2006
16
0
Merhaba arkadaslar uzun sureli bir calışma yapabilecek ve grafiker lik konusunda kendine guvenen arkadas arıyorum. eyer boyle bir çalışmada bulunabilecek arkadas varsa. mail adresi vermek yasaktır (edit by suskun) mail lini bekliyorum saygılarımla.

Dadas1

Yeni üye
12 Eyl 2006
16
0
Arkadaslar ilgi alaka için teşekur ederim bir akc arkadasla irtibata gectik Goruşmeler suruyor. Ben yinede [ -- TurkHackTeam --] Yonetimi adına teşekkur ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
çalışmak isteyen arkadaşlar varsa irtibata geçebilr dostm sen de siteni turkhackteam ardına bbcodela sakla imzanı da editleyiver, reklam görünümü olmasın şu an ben editliorum.,

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Bende keşke grafiker odasını görebilsem de girsem bende görürürüm. Herkeze ilgili açıklamalarından dolayı teşekkürler

Dadas1

Yeni üye
12 Eyl 2006
16
0
Arkadaslar hepinize teşekkur ederim ilgi için ama Bir de Şunu solemk isterim Burası reklam alanı olamdıgını ve benimde o gibi dusuncelerde olamdıgımı iyi biliyorsundur snaırım saygılarımla ama yanlış anlaşılamda olduysa şahsım ve site adına özürdilerim.

danger32

Yeni üye
22 Tem 2007
20
0
s.a arkadaslar yaklasık 5 aydan beri internet yuzu goremedım yazın yaklasık 2 ay cıvarında grafıkerlık yaptım ama elımde olmayan nedenlerden dolayı ınt. baglantım gıttı sızlerle calısmak benım ıcın bı onur. malum oss ye hazırlanıyorum sınavdan sonra turk hack team adına en yenı en guncel logo wallpaper ve amblem serisi ile geri gelecegım su anda dream design adına bı tasarım grubu kurdum ama ıste evde ınt. olmayınca olmuyor eger tht ıcın yenı bı tasarım ıstıyorsanız kısıye ozel olmamak kaydıyla msn adresım : [email protected] a mail atabılırsınız kardeslerım ...

Dadas1

Yeni üye
12 Eyl 2006
16
0
Çok Guzel işte en ölü zamnı en canlı tutmak buna denir bence tebrikler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.