Green Box in Camtasia Studio..//Videoda arkaplan temizleme-AJEXA

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
After Effects, Pinnacle Studio, Vegas Pro, Movavi vb video düzenleme yazılımları ile yapabildiğimiz arkaplan temizliğini camtasia studio ile yapmak çok daha kolay.

Color Remove, fonksiyonunu kullanarak videoların arkaplanını silmekle kalmayıp; sileceğiniz renkte bir kostüm kullanarak kendinize hayalet görünümü de verebilirsiniz.
(O kadar ayrıntıya girmedim ancak mantığını detaylıca anlattım)

NOT: Video sırasında, camtasia recorder ve camtasia studio aynı anda açık olduğu için pc kastı. Dolayısıyla videoda bazı bölümler silinmemiş olarak gözüküyor. Render aldıktan sonra renklerin silindiğini göreceksiniz.

Neyse, lafı uzatmadan videoya geçelim ;)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=pOEEgoP2Y5s&feature=youtu.be[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.