[grp] Nedir bu paladin?

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle hepinize iyi oyunlar dilerim. Bende 1.5 yıldır bu oyunu oynuyorum. Birçok lvl 70 epicli karakterlerim var allaha şükür
smile.gif
Tabi şimdi buraya bu konuyu açmış olmam ilginçtir ve hemende anlaşılabileceği üzere lvl 70 bir paladinim yok. halen lvl 52 de duruyor elinde Destiny'si ile
smile.gif

Sevgili dostlarım ben genelde ranged ve caster tarzı karakterlerle oynadığım için paladinler hakkında bir bilgim yok şu ana kadar. Bunu paladinlerle ve melee attack şle oynamış arkadaşlara danışmak istedim. Evet paladinim 52 oldu ama ben hala paladinin durumunu anlamadım. Retribution talentli bir paladinim var ama ben ona nasıl bir gear toplamam gerektiğini anlayabilmiş değilim. Şu anda doğru hissettiğim ve giydiklerim str gearı. yani str + stm gearları var ustumde. Peki kuzenimin bir lvl 70 paladini var ve dediğine göre paladinin verdiği dmg büyük oranda holy ve spell dir dedi. ve yanlış hatırlamıyorsam silahına felanda spl dmg bastırmıstı. Bu doğrumu veya mümkünmü? şimdi sorularım;

Bir retribution paladinin gearı nasıl olmalı lvl 52 den 70'e kadar. PVP için değil PVE için soruyorum tabiki.

Paladinler attack power kullanırmı?

Paladinlere agi biriktirmenin bir anlamı varmı? Yanlış bilmiyorsam crit oranını arttırıyor vede armoru..

Paladinle oynamayı düşünmüyordum aslında. Ama youtube de bir arena gearı almış palayı gördüm adam çok çılgın dmg veriyor. yani onu izledikten sonra öyle bir paladinim olsun istedim. Gerçekten kendi serverim adına konusayım bütün paladinler Holy... retri bir paladin asla ve asla raid ve party de görev bulamıyor. ve herkes mecburen holy olmak zorunda kaldı. Ama çok sağlam dps yapıyor paladinler gördüğüm kadarıyla. Sadece pvp de değil pve'de de cok iyiler. yani anladığım kadarıyla elindekinin imba olması cok bişey ifade etmiyor? mesela warriorda melee attack, ama spell ile bir alakası yok. elindeki ne kadar iyi ise o derece daha iyi vuruyorda, paladinler dps'ini holy dmg'ları ile yapıyor gibi düşünüyorum.

şu altta gördüğünüz video gerçekmi acaba?
https://tik.lat/yUMaU
yani öyle bir dps paladini olsun kim istemez...

Birisi şu paladini anlatırsa çok sevinirim
smile.gif

Warlock, Druid , Priest , Hunterim var 70 lvl. Hepsiyle çok zevkle oynadım. Şimdi paladinimi 70 yapmak istiyorum ama doğru yolda giderek anlayarak oynamak istiyorum.

Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum şimdiden.

İyi oyunlar dilerim.

the jaja

Üye
28 Eki 2007
70
0
Ben bi ara 90 a pala kastım ama hiç hosuma gitmedi yani dps si düşük geldi bana DK ya döndüm sonra onun dps si palaya göre sölentilere göre palalar nerf yemiş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.