Günlük Net Kazançlı Ödeme Kanıtlı Yeni Site //07.06.2018

Troy0

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
281
0
Esenyurt
Günlük Net Kazançlı Ödeme Kanıtlı Yeni Site //09.06.2018

Merhaba Dostlarım Bugun Sizlere Adslira.com'dan Bahsedeceğim Ödeme Kanıtı Altta 4. Kere Açtım Yine Silindi Bu Sefer Dekontlu Ödeme Kanıtı Mevcut
servet06

1-Siteye Kayıt Olduktan Sonra Sizi Böyle Bir Ana Menü Karsılayacak

2-Solda 5 Tane Seçenek Vardır

3-Her 4 Saatte 1 Saatlik Bonusuzu Alabılırsınız En Fazla 70 coin Alabılıyorsunuz Tamamen Şanş

4-ÖDEME KANITİ :

SİTE LİNK:​

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BYVydWBe8vM[/ame]

Son düzenleme:

fbasyurt0708

Yeni üye
30 Haz 2018
3
2
dostum sıkıntı bu ya 10 tl ıcın gunlerce gırmek kasar. ve her 4 saatte bir zaman tutacankı zaman kacmasın. Yapacak arkadaşlara Allah sabır versin. Onun yerine knight online farm yap daha çok kazanırsın mesela.
Güzel paylaşım yapanlar için kolay gelsin.

Troy0

Katılımcı Üye
18 Mar 2018
281
0
Esenyurt
dostum sıkıntı bu ya 10 tl ıcın gunlerce gırmek kasar. ve her 4 saatte bir zaman tutacankı zaman kacmasın. Yapacak arkadaşlara Allah sabır versin. Onun yerine knight online farm yap daha çok kazanırsın mesela.
Güzel paylaşım yapanlar için kolay gelsin.

Fikrini Belırttıgın İçin Saol Ama Referans Kasarsan 10yi 1.5 günde yaoarsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.