THT Benzeri, Kişisel Logo Tasarımı

SourceUSTA

Üye
24 May 2024
54
42
Bu konudan bakarak yapmaya çalıştım güzel olmuşmu
zrefm0l.png

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
28 Haz 2023
2,797
1,135
Arkana bak
İlk tasarıma göre gayet başarılı Elinize sağlık ama kullanıcı adınızın bulunduğu imzalı halinide eklemeniz gerekiyor aksi halde konunuz çöpe taşınabilir.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,148
362
İmza ne oluyor nasıl yapacağım
Selamlar
İlk tasarım için bence fevkalade duruyor, emeğine sağlık. 🎉
İmza nedir dersen, fotoğrafın footer (alt) kısmının sağ, sol veya ortasına minik bir boyutta kendi nickini veya logonu koyman yeterli.
Böylece emeğin belli olur ve başkası 'ben yaptım' diyemez.

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
225
71
index.php
zrefm0l.png
Elinize emeğinize sağlık hocam çok güzel olmuşş

flyin

Katılımcı Üye
10 Eki 2023
292
554
Adana
zrefm0l.png

Eline sağlık.

İlk tasarıma göre gayet başarılı Elinize sağlık ama kullanıcı adınızın bulunduğu imzalı halinide eklemeniz gerekiyor aksi halde konunuz çöpe taşınabilir.

Tasarımda kullanıcı adı geçen kişisel tasarımlarda imza eklenmesine gerek yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.