Hack Aracı Kullanmayın

ProHoic

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
495
0
Günümüzde çok sıklaşan bu hack araçlarını çoğu insan tercih etmektedir neden ?

İnsanların işini kolaylaştırdığı için çoğu insan vakit kaybı olmadan hızlıca işlerini yapabilmektelerdir.

Bu otomatik hack yapan araçlar doğru sonuçlar vermeyebilir veya gözünden kaçan bir şeyler olabilir.

Benim tercihim araç kullanmayı en aza indirmek. Örneğin m-e-t-a-s-p-l-o-i-t kullanmayı çoğu kişi bilir peki bunun içindeki exploitleri yazmayı kaç kişi bilir emin olun %2 si anca bilir çünki artık insanlar alışmış araçlara.

Exploit Yazma neden önemli ?

OSCP Sertifikasını almak için katıldınız size bir sistem verecekler bunu hackleyin diyecekler ve bu sistemde m-e-t-a-s-p-l-o-i-t kullanmak yasak exploiti kendiniz yazacaksınız yani manuel öğrenmek sizin işinize gelecek bu sadece exploit için değil web uygulama içinde geçerli

---------------------Manuel SQL İnjection------------------------

---------------------Manuel XSS DVWA----------------------------

http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1519406-dvwa-xss-low-medium-cozumleri.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Ben Zaten Kendi Exploitimi Kendim Yazıyorum :) Buffer Overflow için uğraşıyorum şuan :)

ProHoic

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
495
0
Ben Zaten Kendi Exploitimi Kendim Yazıyorum :) Buffer Overflow için uğraşıyorum şuan :)

Buffer overflow zaten exploit yazmaktır.

Buffer overflow = Seh + Stack Overflow + Heap Overflow + Egg hunting + format string açıklarının birleşimidir içinde bunlar bulunur.

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Uygulama ve örneklendirmelerinizi yabancı siteler üzerinde yapıp paylaşınız.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.