Hacker olan ve bilgisayardan kesin anlayan gelsin yardım lütfen pm pls!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih0263

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
484
1
Adıyaman/Kah
ARKADAŞLAR BEN BİLGİSAYARIMI HIZLANDIRACAGIM VE BANA BİRAZ OLSADA HACKER LIK ÖGRETİRMİSNİZ BU KODLARI CDM KODLLARI BU METİN BELGESİNE YAZDIGIMIZ SHUTDOWN -R GİBİ DAHA TEHLİKELİ VARMI ACABA CÖKERTECEK AGALAR BENİM BİLGİSAYARIMI BİR TANESİ COKERTTİ BEN BİLGİSİZİM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ BİDE DLŞA BELLEK Gİ ACAR ACMAZ BİLGİSAYARI NASIL CÖKERTME OLUR KUSURA BAKMAYIN HACKER AGALAR SİZİ RAHATSIZ EDİYORUM AMA SİTE SAHİBİ BANA YARDIM EDİN !!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

ung00dz1

Yeni üye
7 Ağu 2011
31
0
ben tam ms-dos yani cmd bilmiyorum ama biraz biliyorum sana birazcık yardımcı olabilirim

bu arada shutdown pc yi kapatmak

şöyle yazarsan shutdown -r -t 30
o zaman 30 sn sora pc kapanır

CidaLı

Üye
16 Ağu 2011
96
0
Cafe'den ..
Bana hackerlik öğretin vb. mesajlar yasaktır kardeş!'Forum Kuralları' yazan bölümü bir kere okumanı tavsiye ederim.Forumu incelersen hackerlikle ilgili bilgiler edinebilirsin...

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Kardeş öyle hemen Hacker olunmuyo maalesef :/ ama sana başlangıç için önerim
1- Hacker ve İnternet terimleri (Netteki olan biteni daha iyi kavraman için)

2- Html & Php & SqL (Kendi shellini yazman,kendi indexini hazırlaman için vs. vs.)

3- Fake (Sahte) Mail&Facebook vs. yapımı (Sosyal müh.lik öğrendikten sonra yapabileceğin alternatif hack yöntemi)

4- Sosyal Mühendislik nedir? (İnternette kendine daha iyi av bulabilmen için gereklidir.)

bunları arayıp bul incele öğren iyice sonrada basit site açıklarından devam edersin ve kendini basamak basamak geliştirirsin en sonda kodlama dillerinden 1ini (Java-C++-C#-Visual Basic-Delphi) öğrenirsin ve böylece kendine has hack programlarını yapabilirsin...

D0LCh

Katılımcı Üye
7 Tem 2011
509
0
Gasseri
Kardeş öyle hemen Hacker olunmuyo maalesef :/ ama sana başlangıç için önerim
1- Hacker ve İnternet terimleri (Netteki olan biteni daha iyi kavraman için)

2- Html & Php & SqL (Kendi shellini yazman,kendi indexini hazırlaman için vs. vs.)

3- Fake (Sahte) Mail&Facebook vs. yapımı (Sosyal müh.lik öğrendikten sonra yapabileceğin alternatif hack yöntemi)

4- Sosyal Mühendislik nedir? (İnternette kendine daha iyi av bulabilmen için gereklidir.)

bunları arayıp bul incele öğren iyice sonrada basit site açıklarından devam edersin ve kendini basamak basamak geliştirirsin en sonda kodlama dillerinden 1ini (Java-C++-C#-Visual Basic-Delphi) öğrenirsin ve böylece kendine has hack programlarını yapabilirsin...

adam cmd kodlarıyla başlıycaktı işte dur yaw adamın umududa kalmamıştır hackerlığa :)

14 Ağu 2011
121
0
Bence sen cmd kodlarından başlama

Dünyanın En Büyük Hacker ı
Virus yapmış 1lk virus ve sonra o virusu hapsetmiş Kaçmasın Diye Daha Sonra Bu Viruse çoğalma ve kendini kopyalama özelliği vermiş daha sonra daha iyi hapsetmiş ve bir gün internette araştırma yaparken Virus Kaçmış Kendini İnternete Kopyalamış İşte Virus Bundan İbaret .....................................................................................

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
Bence sen cmd kodlarından başlama

Dünyanın En Büyük Hacker ı
Virus yapmış 1lk virus ve sonra o virusu hapsetmiş Kaçmasın Diye Daha Sonra Bu Viruse çoğalma ve kendini kopyalama özelliği vermiş daha sonra daha iyi hapsetmiş ve bir gün internette araştırma yaparken Virus Kaçmış Kendini İnternete Kopyalamış İşte Virus Bundan İbaret .....................................................................................

acep hangi Hacker :D kimse ondan kaynak kodu istiyimde bare sızdığım sistem olursa yerleştiririm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.