Hackerların Yeni Tuzağı (Dikkat)

kmetin

Uzman üye
10 Tem 2007
1,724
0
istanbul
Mrb arkadaşlar, şimdi size HaCKER ların çok iyi düşünerek ürettiği bir virüs ve asıl iyi düşünmeleri ise bulaştırma şekli olan virüsten korunmanızı isteyeceğim..

Nasıl Bir Virüs;

Arkadaşlr bazı arkadaşlrnıza bulaşmıştır ve size otomatik mesaj gönderirler.. İşte bende bundan korunun diyaorumm.. Hazırlanmış olan virüs ise gönderilen otomatik mesajın içinde bulunuyor.. Bulaşan arkadaşlarınızz dan size şöyle bir İleti gelir;

bu videodaki sen misin? :S vtunnel.kdf12ks.url .. (<==Url böyle deil tabi bu uydurma)

Bu iletideki url ye sakın girmeyin.. Çünkü tıkladığınız kendi ellerinizle bilgisayarınıza virüs yüklemiş olursunz..

İşte çok iyi düşünmüşelr dememin nedeni de bu.. İnsanlarıa bu videodaki sen misin diyerek kandırıyolar ve sonucunda insarda ee haliyle merak ederek tıklıyorlar..Ve sonra....

İşte bende diyorum ki DİKKATLİ OLUN.. (DANGER)

●∂ιѕкσ¢υ кαмιℓ●™ Ekledi :
bide yabancı falan bişiler yazıyor.sonunda facebook falan yazıyor.sonra dosya gönderiyor onuda açmayın virüsü direk alırsınız...

dark prince serhat ekledi:

bu çoğunlukla bayramlarda hortluyor normal zamanlarda farklı şekilde karşımıza çıkıyor.

size şu gibi bir ileti geldiğinden sakın tıklamayın ve gelen arkadaşınıza uyarın ki bilgisayarını bir anti virüs ile iyice tarasın

ÖRNEK

Yılbaşından önce kontör alma derdim kalmadı.Kriz falan dinlemeyim bedava kontör dağıtıyorlar. Allah onlardan razı olsun. Az önce 100 kontör daha yükledim. Sende yüklemez misin ?
www.bedavakont.r.com (siteyi uydurdum )
işte böyle sahte link veriyorlar ve tıkladığınız anda başka bir sayfa çıkıyor. denemenizi tavsiye etmem.

saygılarımla...

piskopat_58

Yeni üye
20 Eyl 2009
4
0
virusleri video olarak mi yoksa link olarak atiyorlar ona gore boyle bir seyler gelirse tedbirli olmakta avantaj vardir saol saygilar guzel paylasim bide bunun için bizi aydinlatirsan çok sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.