Hacking için Wifi adaptörü seçimi hangisi olmalı?

RCrosz

Yeni üye
2 Ara 2019
4
1
Oncelikle Selamlar Ben Bu Hacking Islerinde Yeniyim Bana Ucuz Fiyatlı Kali Linux Uyumlu Wifi Adaptör Önerebilirmisiniz?
Monitor mode.
Packet injection. Bunlari Desteklesin Fiyat Maksimum 150 tl ,
Simdeden Herkese Tesekkurler

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Oncelikle Selamlar Ben Bu Hacking Islerinde Yeniyim Bana Ucuz Fiyatlı Kali Linux Uyumlu Wifi Adaptör Önerebilirmisiniz?
Monitor mode.
Merhaba kullandığım ve memnun olduğum bir kaç wifi adaptörünü şöyle sıralamak istiyorum;

*https://www.trendyol.com/tp-link/tl...O7ngxDkPUlUVm3P-AZD_yG-813naSFLhoCk3QQAvD_BwE

*https://www.trendyol.com/tp-link/tl...IxmPqBaK8DXov4HAsSThZylOdCsyuJ2hoCzN4QAvD_BwE
İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,250
1,408
(nowhere) in
Merhaba kullandığım ve memnun olduğum bir kaç wifi adaptörünü şöyle sıralamak istiyorum;
*TP-LINK TL-WN722N 150Mbps KABLOSUZ USB ADAPTÖR
*TP-LINK TL-WN823N Mini 300Mbps Kablosuz N USB
İyi forumlar dilerim.
Link Yok!

Monitor mode.
Kendiniz Arayarak İdare Eder Bir şey Arayabilirsiniz Eğer Takarken/Bağlarken Bir Sorun Olur İse Kali Linux, Sanal Makine Wi-Fi Kart Sorunları Ve Çözümleri Bu Konu İşinize Yarayacaktır.

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Bizzat kendi kullandığım wi-fi kartıdır. Hiçbir problem yaşamadım. Linkini aşağıya bırakıyorum.

Ayrıca alternatif olarak değerlendirebileceğiniz kartların da linklerini buraya bırakıyorum. Kolay gelsin.

İyi forumlar

xpashax

Katılımcı Üye
30 Nis 2023
313
96
Her yerde
Selamlar, evet buradaki bütün ürünler Sanal makinende kullanacağın Kali Linux'u destekliyor.
Tamam hocam teşekkür ederim.

Hocam tekrardan merhaba, ben (5) Inca luwa-150tx wireles adaptörü aldım fakat hiç bir şekilde sanal kali linux da çalıştıramadım. Konu açtım doğru düzgün yardım eden olmadı. Lütfen yardım edermisiniz?

Hocam usb cihaz takılamıyor hatasını nasıl çözebilirim? vbox kullanıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.