Hangi Bilgisayarı Tercih Etmeliyim?

yenisayfa

Yeni üye
25 Eki 2023
8
1
1
2
Arkadaşla bunlar son kararım lütfen yardım edermisiniz 1 se neden 2 yok 2 yse neden 1 yok
Hack...,sibergüvenlik,ve ufak yazılımlar için. ara sırada cs valo filan oynarım

İkisininde ekran kartları 110 -100 watt olması lazım

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
823
158
Liverpool UK
İkisi de çok iyi. İşlemcisi için MSI, ekran kartı içinse Acer alınabilir. Aralarında performans anlamında çok fark bulamazsın. İster oyun amaçlı olsun ister olmasın, iki işlemci de her türlü işini görecektir. Kararını ekran kartından yana verip Acer alabilirsin ya da inan bana o piti piti yapıp seçsen de pişman olacağını sanmıyorum. Azerbaycanda'ki piyasayı bilmediğim için fiyatı hakkında yorum yapamam ama iki bilgisayardan birini alacaksan Mux Switch, Wifi 6, Max RAM ve SSD desteği, Batarya watt saat (Wh) değeri, malzeme kalitesi, ekran teknolojisi (NTSC oranı, Hz, Panel vb. parametreler) kıyaslanarak değerlendirmeye tabi tutulabilir ve buna göre son karar verilebilir...

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
456
159
Merhaba

Konunuzda söylediğiz işlemler için iki seçenekte yeterli seviyede fiyat olarak uygun olanı tercih etmenizi tavsiye ederim

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,272
3,482
Öncelikle Cevabınız için teşekkür ederim hocam rtx 3070 8 gb rtx4050 6gb iyidirmi? İkiside 100 110 wat aralığında
Ekran karti tercihinde 4 haneli sayidan ilk ikisi seri son ikisi modeldir, 3 bin serisinin 70 modeli 4 bin serisinin 50 modelinden daha güçlüdür, ve ryzen islemcileri mobilde tavsiye edemem

yenisayfa

Yeni üye
25 Eki 2023
8
1
İkisi de çok iyi. İşlemcisi için MSI, ekran kartı içinse Acer alınabilir. Aralarında performans anlamında çok fark bulamazsın. İster oyun amaçlı olsun ister olmasın, iki işlemci de her türlü işini görecektir. Kararını ekran kartından yana verip Acer alabilirsin ya da inan bana o piti piti yapıp seçsen de pişman olacağını sanmıyorum. Azerbaycanda'ki piyasayı bilmediğim için fiyatı hakkında yorum yapamam ama iki bilgisayardan birini alacaksan Mux Switch, Wifi 6, Max RAM ve SSD desteği, Batarya watt saat (Wh) değeri, malzeme kalitesi, ekran teknolojisi (NTSC oranı, Hz, Panel vb. parametreler) kıyaslanarak değerlendirmeye tabi tutulabilir ve buna göre son karar verilebilir...
Güzel ve detaylı cevabınız için Cok teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.