Hangi Gaming Laptobu Tercih Etmeliyim

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
959
1,336
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Üniverste Öğrencisiyim ve Aşırı Derecede Sıkılıyorum gaming laptop alacağım 2 model arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim Genelde Online Oyunlar Oynicam Gta5 ve Warzone gibi
1- https://www.trendyol.com/asus/tuf-ga...chantId=641216
2- https://www.monsternotebook.com.tr/a...OyEttUAfhX0mRg
Tek tek açıklayayım sana aklında her hangi bir sorun kalmasın
İşlemci Monster i7 11. Nesil Asus İ5 11. Nesil - Monster çok daha iyi
Ram Monster 2x16 32 GB Asus 16 GB - Monster daha iyi
Erkan Kartı Monster 3050 TI Asus 3050 (Wolt değerleri yazmıyor orası önemli yaklaşık değerlerde ise monster alır.)
SSD İkiside 1 tb. ancak Monster da m2 olarak yazılış Asusda M2 göremedim.
Ekran Kalitesi hemen hemen aynı dostum.

Bu iki cihaz arasında karşılaştırma yapmak biraz saçma gibi her türlü monster alır. Ancak ikiside isteklerini görür. Monster kullanıcısı olarak dış kasası plastik resmen hele de abra serilerinde menteşe sorunları oldukça fazla şikayet ediliyor.

Bunjo

Uzman üye
14 Ara 2020
1,592
1,889
I Won
Merhaba, ilk olarak öncelikli ön planda tuttuğunuz bir krtiter var mıdır? daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.