Hayatınızda karşılaştığınız sorunlar?

Akadir51

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
556
0
Türkiye
Arkadaşlar hayatınızda karşılaştığınız sorunlar varsa yazar mısınız?
10 tane yazarsanız benim için daha iyi olur.
Hayata şu anda geçirebilecek sorunlar olsun.
Çözümlü.
Teknoloji ve tasarım dersi ödevidir.

Son düzenleme:

Kurtga

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
811
2
.
1) Yanlış arkadaşlar seçmem.
2) İyi niyetli olmam.
3) Herkese güvenmem.

leonreino

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
869
0
Turin
Yıllar önce bize de yaptırmışlardı.

Çöp kutularının kötü kokması, örneğini verebilirim

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
1- Bahçeye veya tarlaya ektiğimiz tohumları kuşlar yemesin diye birkaç tane çubuk dikip üstünü torbayla kaplamak. Kuşlar bunlardan korkup gelmiyorlar.
2- arabayla yolda seyrederken tekerleğe çivi batması. çözümü ise yeni lastik almak yerine patlayan yerine yama yapılması.

benim yaşadığım sorunlardan sadece 2 si. bunlara biraz daha detay vererek uzatabilirsin. ben sadece kısa tuttum :)

Akadir51

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
556
0
Türkiye
1- Bahçeye veya tarlaya ektiğimiz tohumları kuşlar yemesin diye birkaç tane çubuk dikip üstünü torbayla kaplamak. Kuşlar bunlardan korkup gelmiyorlar.
2- arabayla yolda seyrederken tekerleğe çivi batması. çözümü ise yeni lastik almak yerine patlayan yerine yama yapılması.

benim yaşadığım sorunlardan sadece 2 si. bunlara biraz daha detay vererek uzatabilirsin. ben sadece kısa tuttum :)
Kardeş ilk başta her iki sorunun da çözümü yapılmış zaten.
1.sorunun çözümü korkuluk.
2.sorunun çözümü patlamayan lastikler var.Veya lastik patlayınca bile jantla yola devam edebilen tekerlek türleri.
Ve ayrıca 1.si teknoloji ve tasarım ile ilgili değil.Ama yine de ilgin ve yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim sana.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.