Hoşgördük =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaRJiNaL Deimos

Yeni üye
24 Tem 2008
36
1
Herkese selam millet.Kendimi tanıtayım öncelikle,Adıma gerek yok herkes annemde dahil kaptan der.

Hack öğrenmek için geldim fakat zoru görünce kaçan yada bana acil msn hack programı lazım diyen lamerlerden değilim.Adam gibi hack öğrenmek istiyorum.Siteye baktım fakat Bir site nasıl hacklenir vs konular var fakat açıklayıcı değil.İlk adım,açık nasıl bulunur vs ayrıntılı bir şekilde anlatıcak yada anlatan konular arıyorum.Ciddi Ciddi yardım edicekler olursa msn bıraksınlar ben eklerim,artık burdayım ve öğrenmeye hazırım. :)

hacked_17

Yeni üye
28 Tem 2008
3
0
çanakkale
selam abı acıl ama nasıl ögrenebılırım bu işi kanun suzca kullanan lamerler war msn mı ahckledıler benım arkadaslarıma benım fotom la kufur ettıler aılemı okul arakdaslarımı sıldıler msn de uzaktakı dostlarım wardı ne olu r bana gerı laın abım bana ulasın allah askına yenı msn [email protected]
allah askına çaresızlık ne kötu beee abıler kucuk kardeslerım:(:(:(:(:(:(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.