İframe içindeki linki gizleme

ozgur_can_team

Yeni üye
3 Mar 2024
28
6
Merhaba Arkadaşlar siteme bir video eklemek istiyorum ve biliyorsunuz eklemek için iframe kodları gerekiyor. Ama şöyle bir sorun var mesela iframe kodu içine link koymak lazım yoksa olmaz İşte ben oradaki linkin gizlenmesini istiyorum hatta size örnek bir kodu göstereyim :

<iframe width="942" height="530" src="Buradaki linki gizlemek istiyorum vidyoyu görmek için tıkla" title="Türkiyenin en Saçma Reklamları" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>

İşte Burada Kırmızılı Bölgedeki linki gizlemek istiyorum. Yani bi başkası içeriğmi çalmasın. Nasıl yapabilirim? bilen varmı acaba?

yosabe06

Üye
19 Ağu 2016
73
33
Merhaba Arkadaşlar siteme bir video eklemek istiyorum ve biliyorsunuz eklemek için iframe kodları gerekiyor. Ama şöyle bir sorun var mesela iframe kodu içine link koymak lazım yoksa olmaz İşte ben oradaki linkin gizlenmesini istiyorum hatta size örnek bir kodu göstereyim :

<iframe width="942" height="530" src="Buradaki linki gizlemek istiyorum vidyoyu görmek için tıkla" title="Türkiyenin en Saçma Reklamları" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen></iframe>

İşte Burada Kırmızılı Bölgedeki linki gizlemek istiyorum. Yani bi başkası içeriğmi çalmasın. Nasıl yapabilirim? bilen varmı acaba?
Server side tarafından doğrulama keyi kullanarak güvenilir insanlara erişim verebilirsiniz.

veya obfuscation teknikleri ve ağ manipulasyon tekniklerinden yararlanabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.