ImmuniWeb alternatif

Kaiser_16

Yeni üye
21 Eyl 2023
2
0
İyi günler immuniWeb ücretli olduğu için alternatifler arıyorum eğerar mı bildiğiniz iyi bir alternatif

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
443
immuniWeb Yerine Alternatif Uygulamalar Listesi;

1.İntruder
2.Acunetix by Invicti
3.G2 deals
4.Beagle Security
5.Pentest Tools
6.Cobalt
7.vPenTest
8.Metasploit
9.İnvicti(formerly Netsparker
10.Detectify

Hey,dostum bunları kullanabilirsin liste sana yetersiz geldi ise ancak elimden bu kadar geldi kusura bakma

GÜLE GÜLE KULLANIMLAR DİLERİM :)

Hatta Senin için immuniWeb Yerine Alternatif Uygulamalar Listesi (2.liste) Liste 2

• Checkmarx SAST
  • Burp Suite Professional
  • InsightAppSec
  • Web Application Scanning (WAS)
  • Contrast Code Security Platform
  • Acunetix
  • WhiteHat Dynamic

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kaiser_16

Yeni üye
21 Eyl 2023
2
0
immuniWeb Yerine Alternatif Uygulamalar Listesi;

1.İntruder
2.Acunetix by Invicti
3.G2 deals
4.Beagle Security
5.Pentest Tools
6.Cobalt
7.vPenTest
8.Metasploit
9.İnvicti(formerly Netsparker
10.Detectify

Hey,dostum bunları kullanabilirsin liste sana yetersiz geldi ise ancak elimden bu kadar geldi kusura bakma

GÜLE GÜLE KULLANIMLAR DİLERİM :)

Sağol dostum denicem umarım işe yarar

invisible blood

Uzman üye
15 Eyl 2023
1,177
443
YETERLİ GELMİŞTİR HERALDE DOSTUM HA :)

TABİKİDE TÜRKHACKTEAM HERZAMAN GELEBİLİRSİN İYİ KULLANIMLAR:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.