İnstagarama giriş

JuniorDev

Yeni üye
23 Ara 2022
9
3
Selamünaleyküm.
Bir sorum olacak.

Face hesabıma giriş yapıyorum ama bağlı instagram hesabıma giriş yapamıyorum

Facebook hesabına ekli instagram hesabına şifre girmeden veya şifre değilikliği yapmadan girmem mümkün mü ?

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
Selamünaleyküm.
Bir sorum olacak.

Facebook hesabına ekli instagram hesabına şifre girmeden veya şifre değilikliği yapmadan girmem mümkün mü ?
eger baska bag bagladiysaniz girersiniz veya instagrama girerken facebook yeri var facebooka basarak gire bilirsiniz :)

JuniorDev

Yeni üye
23 Ara 2022
9
3
eger baska bag bagladiysaniz girersiniz veya instagrama girerken facebook yeri var facebooka basarak gire bilirsiniz :)
facebook hesabıma giriş yaptıktan sonra bağlı hesaplardan instagramı seciyorum ama giriş yapamıyorum tekrardan şifre istiyor. kendisi direk girmiyor giremiyorum. ama face hesabımda bağlı gösteriyor

yarbaypala

Üye
4 May 2020
186
61
Selamünaleyküm.
Bir sorum olacak.

merhaba facebook bağlantılı olması önemli değil, facebook ve instagram arası giriş yapılabilme aktif olması önemli.

6 May 2021
60
16
merhaba , giriş yapabilme aktif ama instagram sayfasına geçiş yaptığımda şifresiz girmiyor malesef
merhaba , giriş yapabilme aktif ama instagram sayfasına geçiş yaptığımda şifresiz girmiyor malesef
önceden vpn açıp tekrar kapattıysan cıhazda yabancı olarak algılamış ve bu yuzden şifre istiyor olabilir yada başka bir ag uzerınden gırış yapmaya çalıştıysan

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.