Instagram mesaj atma saniyesini kaldırma yolu var mı?

GhrikeMask

Katılımcı Üye
17 Nis 2019
504
31
Network
Arkadaşlar merhaba ben gt sayfalarına otomatik yorum atmak istiyorum Android üzerinden 20sn de bir olabilir bunun için ne yapmam gerekiyor.

Auto clicker e de benzer bir şey olabilir açık tutabilirim dm kutusunda

Helmsys

Yazılım Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,649
Autoclicker'a gerek yok.

Hangi programlama diline hakimsiniz ?
(ilgilendiğim programlama dili ise ne yapacağınızı söyleyebilirim.)

Helmsys

Yazılım Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
1,649
Dil sıfır malesef
O zaman bu tür konularda hangi programlama dilini sıklıkla görüyorsanız o dili yeteri kadar öğrenmeye başlayın. Çünkü hiçbir zaman spesifik bir isteğinize karşılık gelen bir çözüm net olarak bulamayacaksınız.

Bir başkası bu istediğiniz botu yapmadıkça ümitsizce aramaya devam edeceksiniz.

HackedChef

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
469
8
android üzerinden değilde masaüstünden python/selenium kullanarak çok rahat bir şekilde yapabilirsin. Ve yazdığın kodu bir servera yükleyerek 7/24 çalıştırabilirsin. Python'da ileri seviye bilgiliyim ilgilenirsen DM den bana ulaş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.