İnstagram Hemen Keşfete Çık (Yeni İnstagram Algoritması)

ununuz

Üye
29 Nis 2020
64
27
Ben Kerem Eren bu videomda instagram algoritmalarını anlattım,videoyu not alarak izlemeyi unutmayın :)

Instagram, kullandığı algoritmalar sayesinde kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Algoritmalar, kullanıcıların ilgi alanlarına, takip ettikleri hesapların etkileşim oranına ve diğer faktörlere göre içerikleri önceliklendirir.

Algoritma, her paylaşımın kaç beğeni aldığı, kaç kez paylaşıldığı, kaç yorum yapıldığı gibi verileri analiz ederek, kullanıcılar için en ilgi çekici içerikleri belirler. Bu nedenle, paylaştığınız içeriğin kalitesi ve erişilebilirliği, algoritmanın sizi öne çıkarması için önemlidir.

Bazı ipuçlarına gelince, Instagram'ın algoritmalarından en iyi şekilde faydalanmak için düzenli olarak içerik paylaşmalı, takipçilerinizle etkileşime geçmeli ve fotoğraflarınızı hashtag'lerle etiketlemelisiniz. Ayrıca, Instagram'ın yeni özellikleri ve trendleri hakkında bilgi sahibi olmak da önemlidir.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Ben Kerem Eren bu videomda instagram algoritmalarını anlattım,videoyu not alarak izlemeyi unutmayın :)

Instagram, kullandığı algoritmalar sayesinde kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Algoritmalar, kullanıcıların ilgi alanlarına, takip ettikleri hesapların etkileşim oranına ve diğer faktörlere göre içerikleri önceliklendirir.

Algoritma, her paylaşımın kaç beğeni aldığı, kaç kez paylaşıldığı, kaç yorum yapıldığı gibi verileri analiz ederek, kullanıcılar için en ilgi çekici içerikleri belirler. Bu nedenle, paylaştığınız içeriğin kalitesi ve erişilebilirliği, algoritmanın sizi öne çıkarması için önemlidir.

Bazı ipuçlarına gelince, Instagram'ın algoritmalarından en iyi şekilde faydalanmak için düzenli olarak içerik paylaşmalı, takipçilerinizle etkileşime geçmeli ve fotoğraflarınızı hashtag'lerle etiketlemelisiniz. Ayrıca, Instagram'ın yeni özellikleri ve trendleri hakkında bilgi sahibi olmak da önemlidir.

videoyu izledim eline sağlık başarılı olmuş

ununuz

Üye
29 Nis 2020
64
27
Teşekkür ederim dostlar umarım beğenmişsinizdir :) ,istediğiniz instagram konuları varmı ve ya farklı türde istediğiniz video türleri varsa direk alıntılayıp cevaplayın bir sonraki videonun konusu olarak ekleyebilirim :) bu forumdaki insanların görüşleri benim için değerli bu video eğitimin 30-40 tane video serisini takip edebilirsiniz kanalım üzerinden
Eline emeğine sağlık.

videoyu izledim eline sağlık başarılı olmuş

Eline saglık dostum

ununuz

Üye
29 Nis 2020
64
27
Emeğine sağlık teşekkürler instagramla ilgilenenler için iyi bir video olmuş
teşekkür ederim baya açık ve sade anlatmak istedim ,faydalı olmuşsam rica ederim dostlar bugün için var

özelden bir kaç soru geldi,ona ithaden tekrardan yazıyorum,örnek ideal saat :18:00 gibi paylaşabilirsiniz postlarınızı ve videolarınızı
instagramda keşfete çıkmak çok değişkene bağlıdır bunu unutmayın sorularınız varsa özel mesaj ile gönderebilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.